» »

Як налаштувати переадресацію з телефону на телефонПослуга "Переадресація" дозволяє завжди залишатися на зв'язку, навіть якщо мобільний телефон опинявся розряджений, зламаний або поза дією мережі. Досить набрати один номер і можна буде приймати переадресовані дзвінки на іншому телефоні (причому як на мобільному, так і на міському).

Як налаштувати переадресацію з телефону на телефон

Абонентам оператора "МТС" потрібно набрати номер Контактного центру 8-800-333-0890 або скористатися системами самообслуговування "Мобільний помічник", "Смс-Помічник", а також "Інтернет-Помічник". Управління переадресацією дзвінків можливо і за допомогою USSD-команд. У тому випадку, якщо ви хочете підключити абсолютну переадресацію, тоді наберіть на клавіатурі номер запиту ** 21 * номер телефону # (для відключення надається номер # # 67 #). Встановити переклад дзвінків можна і на той час, в яке ваш телефон виявиться зайнятий, для цього скористайтеся командою ** 67 * номер телефону # (деактивація проводиться за тим же номером # # 67 #). Тим, хто бажає підключити послугу на той час, поки мобільний буде відключений або поки він перебуватиме поза зоною дії мережі, надається USSD-запит ** 62 * номер телефону #. Для скасування цього виду переадресації ви повинні скористатися номером # # 62 #, а для повної - номером # # 002 #. Активація такої послуги обійдеться вам в 30 рублів, а абонентська плата зніматися не буде.

Клієнтам мережі "Мегафон" підключити послугу можна зателефонувавши з мобільного за номером абонентської служби 0500 або з міського на номер 507-7777. Ці ж номери можна використовувати і для відключення переадресації. Доступний і спосіб активації за допомогою USSD-запиту: просто наберіть спеціальну команду ** (код послуги переадресації) * (номер телефону) #. Для скасування обраного виду послуги використовуйте номер # # (код послуги переадресації) #. Щоб повністю відмовитися від переадресації дзвінків, наберіть на клавіатурі свого мобільного USSD-номер # # 002 #. Дізнатися про те, який саме код вам потрібно ввести, можна на офіційному сайті оператора у відповідному розділі.

В "Білайні" теж можна встановити переадресацію через відправку спеціального запиту. Перший з них - це номер ** 21 * номер телефону #, завдяки йому абоненти можуть підключити повну переадресацію (тобто діючу в усіх випадках, а не в конкретному). Для активації того виду переадресації, який включається при зайнятому телефоні, скористайтеся командою ** 67 * номер телефону #. Відключення послуги доступно по USSD-номеру # # 67 #.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: