» »

Як налаштувати Самсунг ВітуЯк налаштувати samsung witu. Samsung Witu став одним з найпопулярніших комунікаторів останнього часу. На пристрої встановлена ​​операційна система від Windows, яка може здатися досить складною для початківців користувачів. Однак якщо вміти правильно налаштувати параметри ОС, то телефон здасться не таким вже і складним.

Як налаштувати Самсунг Віту
Вам знадобиться
  • - редактор реєстру (Resco file explorer або Registry Workshop)

Щоб прибрати в телефоні Samsung WiTu автовизов клавіатури, потрібно відредагувати відповідні параметри реєстру. Для цього потрібно завантажити і встановити програму Registry Workshop або Resco File Explorer.

Через вподобаний редактор перейдіть в гілку «HKEY_CURRENT_USERControlPanelSip» і встановите значення параметра DWORD TurnOffAutoDeploy на 1. Збережіть зміни. Після цього клавіатура буде викликатися тільки вручну при натисканні на відповідну кнопку на дисплеї.

Щоб налаштувати відображення контактів з SIM потрібно аналогічним чином запустити редактор реєстру, і в гілці «HKEY_CURRENT_USERControlPanelPhone» створіть новий ключ «DWORD» і задайте йому ім'я «ShowSim». Встановіть значення ключа «1», якщо хочете показати контакти, й значення «0», якщо хочете їх приховати.

Для установки власного звуку на SMS потрібно скинути на телефон мелодію у форматі. Wmf. Отриманий файл запишіть в корінь папки Windows телефону. Для установки власної мелодії на будильник потрібно в ту ж папку скинути файл формату. Wav. Після цього перейдіть в меню налаштування повідомлень і виберіть свою мелодію.

Для того щоб встановити файл Mp3 на дзвінок у телефоні WiTu потрібно в пам'яті телефону створити папку «My Documents», а в ній - «Мої мелодії дзвінка». Після цього завантажте будь-яку музику, яку хочете встановити як дзвінок. Після цього перейдіть в меню «Пуск» - «Налаштування» - «Особисте» - «Звуки і повідомлення» - «Повідомлення».

Для того щоб поміняти гучність розмовного динаміка і навушників на клавіатурі телефону наберіть номер «# 0002 * 28346 #" і перейдіть в розділ «Утиліта контролю аудіо». Перейдіть в "Menu» - «Normal» - «Headset». Змініть всі необхідні параметри, після чого клікніть «Menu» - «Apply», щоб застосувати всі внесені зміни.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: