» »

Як налаштувати точку доступу до інтернету на телефоніУ тих випадках, коли виникає рідкісна необхідність отримати доступ до інтернету, використовуючи мобільний телефон, рекомендують не використовувати спеціальні USB-модеми, а налаштувати мобільні телефон як модем.

Як налаштувати точку доступу до інтернету на телефоні

Для забезпечення цього процесу потрібна наявність USB-кабелю для підключення мобільного телефону до комп'ютера або ноутбука. У деяких ситуаціях можна обійтися BlueTooth-адаптерами, які присутні в деяких ноутбуках і практично всіх мобільних телефонах. Вивчіть керівництво користувача до мобільного телефону. Переконайтеся в тому, що він підтримує функцію модему.

Для уточнення отриманих відомостей відвідайте офіційний сайт виробника даної моделі мобільного телефону. Налаштуйте підключення до інтернету на мобільному телефоні. Якщо ви не можете зробити цього самостійно, то скористайтеся порадами фахівців технічної підтримки вашого оператора.

Скачайте програму, яка підходить для вашої моделі стільникового телефону, яка дозволить забезпечити надійний зв'язок мобільного пристрою з комп'ютером або ноутбуком. Ось список найбільш популярних програм: Samsung PC Studio, Nokia PC Suit, Sony Ericsson PC Suit.

Встановіть вибрану програму і запустіть її. Знайдіть у головному меню пункт «Підключення до інтернету» і відкрийте його. Перейдіть до пункту «Налаштування параметрів». Заповніть необхідні поля даного меню таким чином, як ви зробили це при введенні налаштувань в мобільний телефон. Тобто у вас повинні бути ідентичними наступні пункти: логін, пароль, точка доступу, канал передачі даних.

Зверніть увагу на останній пункт. Якщо ваш оператор і мобільний телефон підтримують мережу 3G, то рекомендують використовувати саме її. Натисніть кнопку "Готово" після завершення налаштувань.

Програма знову відкриє меню "Підключення до інтернету». Натисніть кнопку «Підключити». Дочекайтеся перевірки введених даних і авторизації на сервері оператора.

Не перекривайте вікно програми, а лише поверніть його. В іншому випадку, ви розірвете встановлений з'єднання з інтернетом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: