» »

Як оживити iphoneВиконання операції «оживлення» iPhone залежить від багатьох параметрів, починаючи від моделі пристрою і закінчуючи конкретними причинами виникнення неполадки. Пропоновані дії не є універсальними і не гарантують відновлення працездатності iPhone, хоча є найбільш часто рекомендованими.

Як оживити iphone
Вам знадобиться
  • - iPhone PC Suite;
  • - iFile

Виконайте одночасне натискання кнопок включення / виключення пристрою (прямокутна кнопка на верхньому торці iPhone) і Home (велика кругла кнопка на лицьовій стороні екрану девайса) для виключення гаджета методом hard reset.

Натисніть кнопку включення / виключення для активації роботи iPhone і перейдіть в папку / System / Library / SystemConfiguration / mobilewatch допомогою встановленого файлового менеджера (iPhone PC Suite, iPhone Manager, iFile, iBrickr і подібні).

Створіть копію файлу mobilewatchdog і збережіть її на робочому столі комп'ютера.

Видаліть файл mobilewatchdog з пристрою за допомогою обраного файлового менеджера і виконайте одночасне натискання кнопок включення / виключення і Home для чергової перезавантаження iPhone.

Натисніть кнопку включення / виключення для переходу до наступного кроку і дочекайтеся моменту включення (процес може зайняти від однієї до п'яти хвилин).

Відновіть файл mobilewatchdog, збережений раніше, за допомогою обраного файлового менеджера на iPhone і натисніть одночасно кнопки Home і включення / виключення пристрою для виконання останньої перезавантаження.

Увімкніть телефон натисненням кнопки включення / виключення і перевірте відновлення працездатності.

Перейдіть в пункт меню «Налаштування» на головній сторінці пристрої і вкажіть пункт «Кнопка Home» для виконання додаткової прихованої настройки, призначеної для «оживлення» роботи iPhone.

Виберіть розділ «Пошук Spotlight» і зніміть прапорці на полях всіх активних додатків: пошуку в програмах, музиці, контактах, повідомленнях, книгах і відео.

Натисніть і утримуйте кнопку включення / виключення пристрою до появи червоного слайдера з пропозицією «Вимкнути».

Перетяните слайдер зліва направо і дочекайтеся припинення обертання шестерінки на екрані iPhone.

Увімкніть iPhone одноразовим натисканням кнопки включення / вимикання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: