» »

Як у принтер вставляті ФотопапірРоздрукувати фотографії в професійній якості в домашніх умів Буває Важко. Чи не КОЖЕН принтер прістосованій для Даних потреб. Альо незважаючі на це, вихід є завжди.

Як у принтер вставляті Фотопапір
Вам Знадоби
  • - комп'ютер;
  • - фотографії;
  • - Фотопапір;
  • - принтер.

Як правило, ЯКЩО ві Хочете Роздрукувати небудь в домашніх умів, потрібно професійна оргтехніка. Дані обладнання коштує ї Достатньо дорого. Тому часто раціональніше використовуват звічайній струменевий принтер. Єдиний недолік - дорожнеча вітратності матеріалів. Сама Фотопапір коштує не так Вже й багато, а от чорнила доведе затратіті прістойності кількість, причому їх Використання влетить вам у копієчку.

Далі вам Варто вірішіті, Яким чином ві Хочете Роздрукувати фотографії. Насправді, принципова Значення Це не має (вертикальні смород або ж горізонтальні). Вся справа в розміщенні їх на Аркуші. На стандартній фотопапері форматом А4 можна розмістіті Дві горизонтальних фотографії та одну вертикальну. Таким чином ві заощадіте і листи, і фарби.

Віберіть фотографії, Які Хочете Роздрукувати. Потім в налаштування принтера відкрійте пункт "Редагування" або "Коригування» (у HP назівається «Властивості»). У меню, віберете підходяще вам розміщення та натісніть «Друк».

Якщо Фотопапір нестандартна, то в самому прінтері Ви завжди зможете вручну поміняті лінійку замірів. Просто потягніть ліву і праву Частини одночасно і зафіксуйте між ними лист. Після чого роздрукуйте фотографії.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: