» »

Як Включити АОН на "Панасонік"Стаціонарні телефони Panasonic оснащені безліччю корисних функцій, зокрема, автоматічності Визначник номера. Дану опцію можна Включити в апараті, звернувши до сервісного центру, а такоже самостійно.

Як Включити АОН на "Панасонік"
Вам Знадоби
  • - телефон Panasonic.

Увімкніть автоподнятіе трубки в Panasonic, щоб актівуваті Визначник номера. Для цього увійдіть в меню телефону, віберіть пункт "налаштування бази» або Setting bs. Потім натісніть на телефоні клавішу 3. Введіть пін-код бази, за замовчуванням це Чотири нулі. Потім натісніть кнопку 5, а потім 2. У пункті «Включити автоподнятіе »натісніть« ОК ».

Скорістайтеся іншім способом включення Визначник номера, ЯКЩО Попередній НЕ підійшов Для Вашої МОДЕЛІ телефону. Увійдіть в меню телефону, потім перейдіть в налаштування базової СТАНЦІЇ. Віберіть пункт «Автоматичний Визначник номера». Перебуваючи всередіні даного пункту, наберіть 255. На екрані Нічого відображатіся НЕ ЯКЩО. Після цього з'явиться пункт «автоподнятія». Віберіть опцію «Вкл» і війдіть з меню.

Увімкніть Автовізначнік номера в телефоні Panasonic версій 5хх допомогою сервісного меню. Для цього зайдіть в меню, потім віберіть пункт «Зміна пін-коду бази», введіть пароль 72627664. Потім увійдіть в інженерне меню телефону. Перейдіть в опцію Write eeprom, введіть адресою 007F. Щоб ввести F, натісніть клавішу R, потім цифру 5. З'яву шістнадцятковій символ F. Решта букви набіраються аналогічно, цифри відповідають буквах по порядку: A = R0, B = R1 і так далі.

Активами автоподнятіе трубки на телефоні PANASONIC KX-TCD500RU. Для цього зайдіть в меню, потім віберіть «Меню бази». Введіть пін-код 0000. Віберіть пункт «Інше». Натісніть «ОК». Віберіть опцію «Зміна пін кодом бази», потім «ОК». Введіть Значення 7262 з клавіатурі. Далі наберіть підтвердження 7664, після цього буде здійснено вхід в інженерний режим телефону. У ньом віберіть другу опцію і натісніть "ОК".

Клацніть по пункту Set address, введіть 007, натісніть R ї 5. Далі введіть 06 і натісніть "ОК". Після цього дочекайся звукового сигналу підтвердження, відключіть І знову увімкніть телефон. Потім віберіть кількість дзвінків, з якіх почном візначатіся номер в пункті «налаштування бази» - «Автоматичний Визначник номера».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: