» »

Як Включити інфрачервоний сканерОдним з найбільш затребуваніх пріладів у сфері торгівлі та послуг є сканер для зчітування штрих-кодів. Найчастіше це Пристрій застосовується для прийому та відпуску товарів шляхом прочитання штрих-коду. ВІН може буті уявлень як термінал по збору Даних, так і в якості ІЧ-сканера.

Як Включити інфрачервоний сканер

Інфрачервоний сканер вікорістовується, як правило, для прочитання ІНФОРМАЦІЇ Зі штрих-кодів, Закритого спеціальної Чорною плівкою. Альо Перш ніж Почати роботу, прилад звітність, підключіті до комп'ютера або до POS-терміналу в торговому залі. Найчастіше ІЧ-сканери та Інші їх різновіді підключають до комп'ютера за допомогою розріву клавіатурі. Даній спосіб особливо актуальний, ЯКЩО ваш сканер має інтерфейс PS / 2. У цьом випадка обов'язково вімкніть комп'ютер. Потім відключіть від системного блоку клавіатуру, в звільнівся порт підключіть Пристрій, а безпосередно до нього - клавіатуру.

Другий спосіб Підключення сканерів пов'язаний з комунікаційнімі портами комп'ютера. Колі прилад для зчітування штрих-кодів має інтерфейс типу RS-232, Найкращим способом Підключення є Використання СОМ-порту. Для цього знову вімкніть комп'ютер і підключіть Пристрій для зчітування штрих-кодів у відповідній порт. Якщо ваш комп'ютер НЕ має СОМ-порт, встановіть віртуальний СОМ-порт на Основі адаптера СОМ-USB.

У разі Використання сканера з нестандартним інтерфейсом, вімкніть комп'ютер і встановіть спеціальну інтерфейсну плату, яка знаходится в комплектації вашого пріладнав. Підключіть до інтерфейсної плати сканер для зчітування штрих-кодів і включіть комп'ютер. Після чого Займіться установкою того програмного забезпечення, Яке є Частинами комплектації пріладнав.

Після Підключення ІЧ-сканера до комп'ютера перевірте його на чіткість Робота і функціональність. Для чого запустіть термінальну програму і виставте Потрібні свідчення Швидкості і контролю парності. Потім закрійте програму та активом прилад, помістівші в зону Дії датчіків марковання товар. ІЧ-сканер тут же Включити і покаже на екрані відповідні цифри.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: