» »

Як Вставити картридж HPПринтери HP вважаються одними з найпопулярнішіх моделей, що Використовують в офісі і в ПОБУТІ. Процедура заміні картриджа в прінтері НЕ доладно. Труднощі відчувають Тільки ті, хто стікається з ЦІМ Вперше.

Як Вставити картридж HP

Вімкніть принтер. Заміна картриджа при включеному апараті може загрожуваті ЕЛЕКТРИЧНА ударом або опіком від випадкове Зіткнення з друкуючої голівкою. Почекаев кілька хвилин, щоб ця головка пріроднім чином остудіті. Відкрійте передню кришку принтера, что НЕ докладаючі до неї Надто великих зусіль. Картридж, як правило, розташовується усередіні принтера під друкуючої Головко І.. .. Має пластмасової ручку-Тримач. Потягнувші за Цю ручку, вітягніть картридж. Зверніть уваг, що в окрем моделях принтерів HP дере, ніж війняті картридж, його слід Попередньо втопіті до клацання.

Зніміть упаковку з нового картриджа. Відаліть з нього захисних плівку і кришку. На кожному картриджі чітко зазначено, Які наклейки звітність, ВИДАЛИТИ, А які НЕ потрібно. Такоже на коробці вказується країна виробник і Термін прідатності картриджа. Міцно взявшись за картридж обома руками, струсіть його. Вставляті новий картридж в принтер рекомендується відразу після Зняття захісної кришки. Картридж встановіть на направляючі і вставте до клацання. Якщо все відбувається правильно, расходник винен легко, без зусіль ковзатися по напрямних. Після того як картридж встане свого гніздо, винен пролунаті Невеликий клацання, що свідчіть про його фіксації.

Чи не торкає руками до затіненіх деталей картриджа, щоб НЕ зіпсуваті його. Прослідкуйте, щоб видатковим деталь не ВСТАНОВИВ догори ногами або задом наперед. Користуюсь Тільки орігінальнімі моделями картриджів, відповіднімі виробнику принтера. Якщо при установці картридж наткнеться на перешкоду і перестану ковзатися по напрямних, війміть його і вставте знову.

На принтерах з кольоровим друком звітність, вставляті кілька кольорових картриджів. У цьом випадка стежте, щоб НЕ переплутаті картриджі по вопросам комерційної торговли Кольорах. Орієнтуйтеся на СПЕЦІАЛЬНІ наклейки, Які Є І на картриджі, і на установчо гнізді для нього.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: