» »

Як вибрати DECT-телефонПристрої на базі технології DECT Прийшли На заміну домашніх та офісних стаціонарних телефонів. Їх відмітною особлівістю є Використання Бездротовий радіосігналу, що пріймається трубкою на обмеженій території. Даного сигналу зазвічай вістачає для розмов по всій квартирі або офісу.

Як вибрати DECT-телефон

Вібіраті Пристрій слід віходячі з бюджету, очікуваного функціонала, цілей і умів Використання. Для дому добро підійдуть будь-які МОДЕЛІ, почінаючі з самої молодшої цінової категорії (до 2000 рублів) i Вище. Якщо ві часто розмовляєте по телефону або Хочете Встановити апарат в офіс, краще звернути уваг на МОДЕЛІ, що володіють Середньому (до 3000 рублів) i вісокої (від 3000 УРАХУВАННЯМ і Вище) вартістю.

Якість зв'язку може буті на Високому Рівні НЕ Тільки на дорогих трубках, а й на бюджетних прілаштуваті. Під час покупки попросіть продавця підключіті телефон до мережі, а потім Спробуйте здійсніті пробний Дзвінок, щоб візначіті Якість прийому. При розмові НЕ вінніх буті чутні ніякого луні і сторонніх шумів.

Дізнайтеся місткість адресної книги апарату, ЯКЩО ві збіраєтеся зберігаті в його пам'яті велику кількість номерів. ВАЖЛИВО параметром є годину автономної роботи і роботи в режімі Розмови без підзарядкі. Телефон Зі Слабкий акумулятором доведе Дуже часто залішаті на базі.

Більшість апаратів додатково оснащуються автовідповідачем, прот це збільшує розмір самої бази. УСІ записи від недозвонівшіхся абонентів запісуються безпосередно в пам'ять телефону, а тому слід зверніть уваг на кількість зберігаються Повідомлень.

Функція визначення номера такоже присутній у більшості апаратів. Існує два способи її роботи: АОН і Caller ID. Різніця Полягає того, як реалізується дана можлівість - стандартний АОН візначає номер безпосередно під час Здійснення Дзвінка, в тій годину як Caller ID дозволяє дізнатіся номер ще до моменту з'єднання.

Зверніть уваг на наявність Додатковий функцій. Наприклад, Моделі подорожче Забезпечують кольоровим дисплеєм. Однак ЯКЩО ві купуєте Пристрій для офісу, вам навряд чи Знадоби можлівість зміна Тімі оформлення робочого столу або колірної схеми. Наявність цифрової камери, можливості Підключення до комп'ютера для завантаження мелодій Дзвінка або сінхронізації контактів, підтримка MMS, копіювання НОМЕР з SIM-карти мобільного телефону - все це пріємні бонуси, прот апарат з таким функціоналом коштуватіме ї Достатньо дорого.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: