» »

Як вибрати копірЯк вибрати копір. Пристрої для Отримання Копій різного роду документів, малюнків, фотографій та будь-яких інших Збереження назівається копірамі. Їх можна класіфікуваті за розмірамі, передачі кольору, по функціональності і т.п. Щоб правильно вібрато таку техніку, звітність, врахуваті деякі моменти.

Як вибрати копір
Вам Знадоби
  • - рекламні буклети;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.

Встановіть максимальну і мінімальну ВАРТІСТЬ копіювального апарату. Пам'ятайте, що Лазерні копірі коштують дорожча струменевим аналогів. Почитайте Відгуки в інтернеті про ФІРМИ Виробнику даної техніки, а такоже про самих моделях. Поцікавтеся думками друзів, знайомиться, Які Працюють з таким обладнанням.

Перш ніж зробити свій вибір, подумайте, з яким навантаженості копір винен буде справлятіся, тоб, Скільки Копій в місяць ві план на ньом робити. Якщо їх кількість НЕ ЯКЩО перевіщуваті 3-5 тисяч - Придбай персональний Пристрій. У інших випадка прідівіться до моделей малої, середньої або вісокої продуктівності.

Прийнять рішення про придбання копіювального апарату для великого ОБСЯГИ роботи, подумайте: чи будуть Потрібні додаткові Функції, Наприклад, автоматична подача орігіналів, сортуваннях Копій, та Інші. Варто відразу зауважіті, то Багато самостійні Пристрої і продаються окремо. Однак, у разі спожи, Обраний вами копір винен мати можлівість для їх Підключення.

Якщо ві плануєте друкувати фотографії, Кольорові рекламні проспекти і т.п. - Зупиніть свій вибір на тій МОДЕЛІ, яка має можлівість колірної друку і працює з носіямі (папером, плівкою і іншім матеріалом) різної щільності. Крім цього, вірішіте, чі будете ві копіюваті орігіналі великого формату або ж Тільки обмеже розміром A4. Аджея від даного параметра покладів розмір обладнання.

Розглядаючі ту чі іншу модель, зверніть уваг на ШВИДКІСТЬ копіювання. Звічайній, цею параметр буде ВАЖЛИВО в основному для великих обсягів, а при друку одінічніх екземплярів набагато важлівіше Годіна вихід Першої копії (часовий Інтервал колівається від 20 до 5 секунд.)

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: