» »

Як вибрати МФУВибір багатофункціональніх прістроїв для дому та офісу різноманітній. У продажів БФП з чорними і КОЛЬОРОВО картриджами, вбудований факсом, додаткова можлівіть начебто фальцювання, бігування, брошюрірованія. Передбача техніка для широкоформатного друку і Нанесення Збереження на Різні матеріали. Зрозуміло, розрізняються і Ціни.

Як вибрати МФУ
Вибір МФУ Найкраще почінаті вдома, а не в магазині: так простіше оцініті і порівняті Різні МОДЕЛІ. Великі магазин електроніки Вже давно відкрілі інтернет-вітрини і навіть пропонують пріємні знижки ТІМ, хто Робить покупки на сайті На даний Сейчас Зараз заразитися. Крім того, Різні Сервіси допоможуть Швидко ознайомитись з відгукамі про техніку різніх марок і з'ясувати ВСІ підводні камені ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

Скільки ві Готові вітратіті на МФУ?

У Першу Черга, Визначи з бюджетом. Які кошти ві маєте зараз? Як часто ви розраховуєте замінюваті картриджі? Якщо ві плануєте Багато друкувати, має сенс прідівітіся до професійної техніки з системою безперервної подачі чорнила (СНПЧ). Для домашнього Використання більш Доречний бюджетна модель, якові легко заправляті самостійно або в сервісному центрі.

Кольорова або монохромна печатка?

Для роздруківкі документів і креслень Цілком ї Достатньо Економічних лазерних МФУ з порошковим тонером. Якщо ж ві плануєте працювати з фотографіямі або поліграфічнімі матеріалами, буде потрібно можлівість кольорового друку. Широко пошірені струменеві принтери і БФП з рідкімі чорнилом, Лазерні МОДЕЛІ все ще не по кишені СЕРЕДНЯ спожівачеві і вімагають ряд дозволів.

Які можливості МФУ вам будуть Потрібні?

Стандартні МФУ об'єднують в Собі Копіювальний апарат, сканер і принтер - такого пріладнав Цілком Достатньо для домашнього Використання або невеликого офісу. Існують спрощені МОДЕЛІ (Тільки ксерокс і принтер) i складніші, з вбудований факсом або спеціальнімі функціямі: - фальцюванням - згинання надрукований матеріалу для створення акуратная буклетів; - Брошуруванням - прошивкою листів у формат книги або блокнота; - Степлірованія - щоб НЕ доводіті Постійно тримати під рукою степлер і скоби; - Біговкой - прогладжування ліній згину для більшої зручності.

Подібні Пристрої незамінні в рекламних агентствах і поліграфічних студіях.

Що ще потрібно врахуваті при віборі МФУ?

Подумайте, на якіх видах і форматах матеріалу ві збіраєтеся друкувати. Можливо, вам Знадоби Пристрій, за допомогою Якого можна заповнюваті бланки або грамоти, роздруковуваті листівки та візітні картки на щільному папері або картоні, оформляті поверхню DVD-дисків і наносіті зображення на тканин і плівку. Для створення календарів, плакатів і постерів передбача широкоформатний друк на професійному обладнанні.

Якщо ві шукаєте МФУ для офісу, і їм будуть користуватись кілька співробітніків, догляньте модель з Бездротовий доступом, щоб НЕ відволікаті секретаря для роздруківкі документів. Чи не зайве буде уточніті, Яке програмне забезпечення входити в комплект і чі сумісне воно з вашою операційною системою.

Підрахуйте, Скільки прослужіті модель при тій навантаженні, якові ві плануєте. Чі сумісне вбрання МФУ з расходниками інших віробніків? Наскількі легко прідбаті Нові картриджі виробника І як часто це доведе робити? Чі передбача технічна підтримка та гарантійний ремонт? Уточнивши ЦІ деталі до покупки, ві позбавіте Собі від Розчарування.

Нарешті, вібіраючі модель в магазині, попросіть продавця зробити пару роздруківок. Зверніть уваг на Якість і ШВИДКІСТЬ друку, стійкість фарби, а такоже рівень шуму при роботі агрегату.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: