» »

Як вибрати принтерКупуючі принтер для будинку або офісу, слід пам'ятати, що Розширення або оновлення функціоналу для цього пристрою Неможливо - тому слід заздалегідь чітко розуміті, Який самє тип принтера необхідній для того, щоб Повністю задовольніті ВСІ Ваші спожи.

Як вибрати принтер

Наприклад, ЯКЩО Ві пріпускаєте, що в Майбутнього Вам доведеться роздруковуваті документів формату А3, что НЕ слід купуваті стандартний принтер формату А4 - інакше рано чи Пізно доведе купуваті другий. Ще до покупки принтера звітність, візначітіся з сумою, якові Ві Готові втрачають на обслуговування даного пристрою та витратні матеріали для нього. Ну і, зрозуміло, перед покупкою принтера ВАЖЛИВО чітко сформулюваті Майбутні Завдання - тоб зрозуміті, Що саме і наскількі часто Ві будете друкувати.

Зрозуміло, для будинку набагато частіше купують принтери стандартного формату А4 (297 на 210мм). Для офісів набуваються і принтер формату А4, і принтер формату А3 - ВРАХОВУЮЧИ можлівіть необхідність роздруківкі креслень або плакатів. Щоб правильно вібрато принтер, звертайте уваг і на його Вирішення. Дозвіл принтерів для звічайної друку складає від 300 до 600 dpi (точок на 1 квадратний дюйм по горізонталі і вертікалі). Для друку фотографій вісокої якості звітність, вібрато принтер, Роздільна здатність Якого становіть не менше 1200 dpi.

Такоже звітність, заздалегідь візначітіся з типом принтера, Який Ві плануєте прідбаті. Струменеві принтери коштують відносно недорого, найпростіші з них мают на увазі наявність тріколірної чорнільніці, Альо частіше можна Побачити струменеві принтери з чотірма чорнільніцямі (у них залівається фарба жовтого, блакитного, пурпурного і чорного кольору). На жаль, струменеві принтери досить-неекономічні - їх чорнільніці потребуватімуть частою заправці.

Лазерні принтери коштують дорожча, ніж їх струменеві аналоги, Альо потім на внутрішню ВАРТІСТЬ їх обслуговування набагато нижчих. Лазерні принтери Працюють за іншім принципом - в них барвник щільно пріліпає до паперу в місці нагріву. Тому, купуючі картридж для лазерного принтера практично за тією ж ціною, що і заправлений картридж для струменевим принтера, Ві зможете Роздрукувати з його допомогою в десять разів більше аркушів. Та й Якість друку лазерного принтера є більш високим. До того ж лазерний принтер роздруковує текст набагато швидше, ніж струменевий. Зазвічай, ЯКЩО немає нагальної спожи роздруковуваті матеріал у кольорі, набуваються чорно-білий лазерний принтер - ВІН коштує набагато Дешевше кольорового.

У Деяк офісах все ще можна Побачити вважаються застарілімі матрічні принтери. Їх можливості Вкрай обмежені - роздруківка може буті Тільки чорно-білою. Якість друку НЕ Дуже висока, та й працює такий принтер Повільно і шумно. У тієї ж годину це найдешевше варіант принтера і з точки зору купівлі, і з точки зору обслуговування. Якщо Ві купуєте принтер в Першу Черга для того, щоб роздруковуваті на ньом фотографії, зверніть уваг на СПЕЦІАЛЬНІ фотознімках. Смород досить-таки дороги в обслуговуванні, так як мают на увазі Використання СПЕЦІАЛЬНОГО паперу, яка коштує порівняно дорого.

У будь-якому випадка при ПОКУПЦІ принтера Варто звертати уваг і на його характеристики, і на репутацію ФІРМИ-виробника. Найчастіше і для будинку, і для офісу купуються принтери популярних торгових марок Epson, Cannon або HP. Для офісів нерідко набуваються МФУ - багатофункціональні Пристрої, що є поєднання принтера з копіром і сканером. Іноді це дозволяє заощадіті місце і гроші, Альо в більшості віпадків все ж краще купуваті ЦІ Пристрої окремо.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: