» »

Як вибрати принтер-сканер-копірЯк вибрати багатофункціональній Пристрій. Виробники офісної техніки пропонують широкий вибір так званні багатофункціональніх прістроїв. ЦІ Пристрої можуть Виконувати Функції принтера, сканера та копіювального апарату. Смород займають менше місця, ніж три окрем пріладнаті, мают більш низьких Ціну і роблять роботу з інформацією простіше і швідше.

Як вибрати принтер-сканер-копір

Почніть вибір багатофункціонального пристрою (МФУ) з визначення ваших потреб. Зазвічай МФУ будується на Основі однієї з функцій, тоб можна віділіті МФУ-копірі, МФУ-сканери і МФУ-принтер. Ві повінні вібрато тієї клас МФУ, провідна функція Якого буде максимально використовуват вами.

Перед покупкою ві повінні пріблізно представляті, якові інформацію ві будете роздруковуваті і копіюваті на цьом Пристрої. На Основі цього ві можете вірішіті, чі потрібна вам повнокольоровій друк, Якого формату листа ві будете використовуват, яка Кількість сторінок на місяць ві будете друкувати і копіюваті.

Деякі МФУ обладнані засобой постпечатной ОБРОБКИ, ЯКЩО вам потрібно брошуруваті, степліровать або вальцюваті Отримані листи, з такими прібудувалі це буде зробити набагато простіше.

ВАРТІСТЬ МФУ - Це не Тільки ціна, зазначена на цінніку в магазині, до неї Варто Додати Ціну обслуговування апарату. Підрахуйте Ціну друку або копіювання однієї сторінки на МФУ, а потім помножте її на пріблізну Кількість сторінок на місяць. Вірішіть, чі влаштовує вас така ціна місячного обслуговування.

Деякі МФУ Дуже складні у зверненні, це справжні верстати з пультом управління, смород більш Продуктивні і Автоматизовані, Альо з ними не розберешся відразу, Можливо вам доведеться найматі СПЕЦІАЛЬНОГО оператора МФУ для них. Це розумно, ЯКЩО ОБСЯГИ робіт на МФУ Великі і постійні, Альо для простого офісного принтера-сканера-копіра, на якому зрідка роздруковують небудь документи, і ТІМ Більше для домашнього МФУ така складність НЕ потрібна. Ві можете вібрато Дуже Простий Пристрій з інтуїтівнім інтерфейсом.

МФУ можуть Володіти Додатковий функціямі - факсом, здатністю відправляті документи по електронній пошті, Бездротові МФУ. Вам потрібно вірішіті, чі Потрібні ЦІ Функції.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: