» »

Як вибрати хороший принтерЯк вибрати хороший принтер. Нелегко розібратіся у велічезній різноманітності принтерів, представлених в комп'ютерних магазинах. Як НЕ помілітіся і купити такий апарат, Який відповідав бі всім вашим Вимогами? Для цього розберемося, Які принтери бувають І як смород поділяються.

Як вибрати хороший принтер

Принтери бувають матрічні, струменеві та Лазерні. Матрічні машини Вже відходять у минуле, так як ШВИДКІСТЬ у них невісока, та й Якість залішає бажати КРАЩИЙ. Струменеві принтери - Вже Наступний Покоління друкуючіх машин. ШВИДКІСТЬ друку і Якість ціх принтерів на порядок Вище, ніж матрічні. Їх такоже можна використовуват для друку фотографій. Лазерні апарати є найсучаснішімі з усіх трьох Видів принтерів І, природно, їх ШВИДКІСТЬ Найвища.

Вібіраючі модель, звітність, в Першу Черга візначітіся, для якіх цілей вам потрібен принтер. Якщо вам потрібен домашній принтер, на якому ві періодічно будете друкувати Особисті документи, то вам підійде найдешевше струменевий.

Якщо ві друкуєте Дуже багато документів, то можна купити лазерний принтер, з можлівістю перезаправлені чорнила. Всі нюанси заправки ві можете дізнатіся у продавців-консультантів.

Для того, щоб друкувати Якісні фотографії, вам потрібен фотопринтер.

Особливая уваг слід звернути на ШВИДКІСТЬ і Якість друкувальних апарату. Звічайній, ЦІ складові у новіх технологій набагато Вище, Альо навіть серед машин одній Лінії смород можуть разюче відрізнятіся один від одного. Тому уважности протестуйте пропоновані принтери.

ВАЖЛИВО моментом при ПОКУПЦІ принтера є ВАРТІСТЬ і ресурс новіх картриджів, а такоже можлівість їх заправки. Не секрет, що іноді ВАРТІСТЬ картриджа може буті Дуже висока - близько чверті вартості нового принтера. Такоже Варто уточніті у продавця, чи є чіп у картриджі, Який може блокувати роботу принтера при повторній заправці, і прошівається Чі ВІН.

І, Нарешті, одним з найважлівішіх крітеріїв при віборі друкувальних пристрою є ціна. На неї вплівають ВСІ перераховані Вище характеристики. І логічно, що чім Вище ШВИДКІСТЬ, чім Краща якість відбитка - ТІМ апарат дорожча. Альо НЕ Варто забуваті і про бренд. Аджея майже 1/4 суми пропонованого товару може складаті його ім'я. Так що, за ті ж гроші можна купити принтер, Який володіє КРАЩИЙ характеристиками у Менш розкрученого виробника.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: