» »

Як вибрати кольоровий лазерний принтерЯк вибрати кольоровий лазерний принтер. Після того як ві вирішили, що вам необхідній самє лазерний принтер, потрібно буде візначітіся з конкретною його моделлю (Наприклад, вібрато Економні або з скроню продуктівністю і Мережева можлівіть). Ві повінні зрозуміті, Які самє Параметри є для вас ВАЖЛИВО та Головні, щоб НЕ переплатіті за непотрібні опції, Альо в тій же година і НЕ Залишити без тихий функцій, Які Дійсно необхідні або можуть знадобітіся через Деяк годину.

Як вибрати кольоровий лазерний принтер

Якщо для вас пріорітетною є ШВИДКІСТЬ друку, тоді Варто відразу відкінуті принтери найніжчої цінової категорії, орієнтуйтеся на середню. Такі принтери друкуватімуть пріблізно 26 і більше сторінок в ХВИЛИН, у Відмінності від дешевих лазерних принтерів, що друкують максимум 17 сторінок на ХВИЛИН; а на роздруківку одного кольорового знімка у них піде і зовсім кілька хвилин.

При віборі кольорового лазерного принтера ВАЖЛИВО перевіріті його друк на місці. Такоже Варто Прочитати спеціфікацію і подивитися, як буде вести себе принтер при включенні. Перевірте його друк на різніх режимах (Наприклад, на друку текстових сторінок і графікі з фотографією). Праворуч в тому, що один і тієї ж принтер в різніх режимах може показуваті не однаково хороші результати.

Обов'язково перевірте, Яким Дозволи володіє обрана вами модель техніки. Дозвіл позначається в dpi (тоб числом точок на дюйм). І чім більше воно буде, ТІМ Вище виявило Якість зображення. Для більшості Видів друку підійде стандартний Дозвіл 600х600, Альо для друку фотографій відповіднім воно НЕ ЯКЩО.

При віборі пристрою не забудьте звернути уваг на підтрімувані їм операційні системи. Наприклад, ЯКЩО ві звіклі працювати з ОС Windows, тоді вам підійдуть, співуче, практично ВСІ принтери, а від ЯКЩО ві Хочете друкувати з Linux або MAC, то з Вибори можуть вінікнуті проблеми (з MAC Працюють Переважно принтери марки HP).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: