» »

Як вімкнуті принтерПринтер - вид офісної техніки, призначеня для Виведення на друк (перенесення на паперовий носій) Електрон документів. Колі принтер правильно встановлений і включення, на корпусі загоряється індикатор, що сігналізує про його Готовність до роботи. З яких причин корістувачеві може знадобітіся відключіті принтер або забороніті Виведення документів на друк. Вімкнуті принтер можна різнімі способами.

Як вімкнуті принтер

Підключеній принтер працює за харчування комерційної торговли умів. По-перше, ВІН винен буті підключеній до електромережі, по-друге, ВІН винен буті підключеній до комп'ютера, І, по-Третє, на корпусі принтера кнопка включення вінна буті в змозі On («Вкл»). ЦІ умови відносяться до фізічного Підключення. Щоб вімкнуті принтер, відключіть його від мережі, від комп'ютера або переведіть кнопку на корпусі в стан Off («Вікл»).

Якщо ві хоче, щоб правильно встановлений принтер БУВ фізічно підключеній, Альо при цьом документі НЕ виводу на друк, задайте відповідні налаштування. У меню принтера передбача кілька команд, за допомогою якіх можна контролюваті друк документів. Встановити необхідні параметрами можна у вікні папки "принтерів і факсів».

Щоб Відкрити папку "Принтери і факси», натісніть кнопку «Пуск» у лівому нижньому куті екранах або натісніть клавішу Windows (Із Збереження прапора) на клавіатурі. У меню, віберіть пункт «принтерів і факсів», якшо по ньом лівою кнопкою міші. Якщо в меню немає потрібного пункту, віберіть «Панель управління». У категорії «Принтери та інше обладнання» клікніть по значку "принтерів і факсів». Якщо панель має класичний вигляд, віберіть індикатор відразу.

У вікні, ві побачим значок свого принтера. У статусі у коректно Встановлення та налаштованості принтера Стоїть напис «Готовий». Підведіть до значка принтера курсор і натісніть праву кнопку міші. У віпадаючому меню віберіть третю рядок «Прізупініті» і натісніть на неї лівою кнопкою міші, щоб тимчасово Зупинити Виведення документів на друк. У статусі готовності обладнання напис змініться на «Пріпін». Команда «Відновіті друк», обрана в віпадаючому меню, знову поверне ваш принтер в робочий стан.

Щоб допомогою налаштування Змінити статус принтера з Робочий стан на «Не підключеній», віберіть у спадної меню п'ятий пункт «Відкладена друк», якшо по ньом лівою кнопкою міші. Щоб у Майбутнього принтер знову запрацював, задайте команду «використовуват принтер в оперативному режімі».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: