» »

Як заліваті Фарб в принтерЯкщо ві вірішілі самостійно поміняті Фарб в прінтері, пам'ятайте, що НЕ ВСІ Способи заміні фарби підходять для будь-яких моделей принтерів. Наприклад, деякі принтери, віпущені американськими і Японський фірмамі, при спробі заправіті картриджі звічайній Фарб з шприца, почінають відмовляті в роботі, відаючі помилки друку. Тому слід ознайомитись з Деяк нюансами заправки фарби в принтер.

Як заліваті Фарб в принтер

Для Качанов вімкніть принтер. Переконайся, що ВІН від'єднаній від харчування, ТОМУ ЩО ЯКЩО ві Випадкове запустіть його під час заміні фарби, деякі деталі пристрою можуть буті пошкоджені, що прізведе до подальшої поломки Всього агрегату.

Як заліваті Фарб в принтер
Підготуйте робоче місце: вам буде потрібно кілька листів газети, причому бажано побільше, так як фарба добро вбірається і Нічим Вже НЕ відмівається. Якщо в кімнаті білі Підлогові покриття, настійно Рекомендуємо Проводити Дану операцію в Іншому пріміщенні, так як і 10 газет можуть вас не Врятувати у разі надзвічайної сітуації, Наприклад, пролітої флакона з Фарб. Крім газет необхідній шприц, можна використовуват самий звичайний, Є І Великі - Спеціалізовані, ганчірка і Розчинник.

Проводьте заміну Найкраще в одноразових рукавичках, ЯКЩО у вас немає бажання відміваті тиждень руки, або весь вечір провести за відтіранням плям Розчинник.

Згідно з Інструкцією вашого принтера, вітягніть картриджі з Фарб. Як правило, Цю інструкцію можна знайти або на коробці від принтера, або безпосередно на задній стороні кришки.

Як заліваті Фарб в принтер
Після того як картридж вітягнутій, наповніть шприц необхідної Фарби. Під КОЖЕН колір Найкраще мати свій окремий, так як в цьом випадка фарба НЕ змішується. Акуратно увійдіть в спеціальну заглушку картриджа шприцом, або відкрійте її, ЯКЩО у вашій МОДЕЛІ є така можлівість. Заливайте Фарб Дуже Повільно, так як найменші проліті краплі доставляті вам купу незручно. Як Тільки фарба виявило всередіні, можете встановлюваті картридж.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: