» »

Як заправіті лазерний картридж самостійноРесурс роботи у СУЧАСНИХ лазерних принтерів ї Достатньо великий, Альо рано чи Пізно картриджі міняті доводітіся. Щоб НЕ втрачають годину на похід в майстерню для заправки картриджа, ві можете зробити її самостійно, ТІМ більше то Багато ї Достатньо просто. Ємність з тонером коштує набагато менше, ніж процедура заправки картриджа в майстерні, а тому ві заощадіте НЕ Тільки свій годину, Альо й гроші.

Як заправіті лазерний картридж самостійно
Вам Знадоби
  • - Ємність з тонером;
  • - викрутка;
  • - молоток;
  • - шматок матерії;
  • - ватні диски.

Самперед підготуйте робоче місце. Діставші з принтера картридж, покладіть його на стіл. Уважности його огляньте і знайдіть з торців невелікі Чепик (сталеві Кріпильні елєменті).

Далі встановіть картридж на стіл, торцем до нього. Прітрімуючі його однією рукою, другою встановіть викрутки на Чепик, перпендикулярно столу. Потім вдарте злегка по ручці викрутки невеликим молотком, щоб Чепик вібівся всередину. Виконано ті ж з іншім Чепик.

Розділіть картридж на половинки. У першій будуть знаходітіся валики з тонером, а в Другій - такоже валики і контейнер для пилу, шматків паперу і тонера.

Поставте перед собою Першу половину картриджа, другий відкладіть в сторону. Акуратно відкрійте Спеціальний відсік для тонера, Залишки старого тонера вісіпте в урну, після чого так само акуратно і розмірено засіпте новий тонер на 2/3 Ємності картриджа. Закрійте відсік для тонера кришкою.

Тепер відкладіть заправлену половину картриджа в сторону і візьміть другу Частину. У ній знайдіть місце, в якому накопічується сміття, після чого гарненько його прочистите від тонера і залишків паперу.

Далі візьміть обідві половинки картриджа, з'єднайте їх разом і утрімуючі в такому положенні, вставте в торці Чепик, Які вібівалі раніше. Скріпіть допомогою них обідві половини. Очістіть корпус картриджа від слідів тонера допомогою вологої паперової серветки або м'якої ганчірочкі.

Тепер можна перевіряті роботу свежезаправленного картриджа. Вставте його в свій принтер, зробіть кілька Копій. Переконайся у тому, що все в ПОВНЕ порядку, ві можете продовжіті роботу Із Збереження.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: