» »

Як заправіті лазерний катриджСучасні МОДЕЛІ лазерних принтерів мают великий ресурс заправки картриджа. Альо рано чи Пізно тонер у картриджі закінчується. Як правило, це Трапляється в самий невідповідній момент і зовсім НЕ Зайве буде знаті, як заправіті картридж самостійно.

Як заправіті лазерний катридж
Вам Знадоби
  • - новий тонер;
  • - кисть або щітка;
  • - господарські рукавички;
  • - хрестово викрутка СЕРЕДНЯ розміру;
  • - пилосос (бажано).

Дерлей сигналом того, що картридж вімагає перезаправлені, є «Смугаста», бліда друк. Альо НЕ поспішайте відразу ж міняті тонер - вітягніть картридж з принтера і кілька разів сильно струсіть. Після цього вставте його на місце і надрукуйте пробну сторінку - ЯКЩО печатка нормальна, то картридж зможите нормально працювати ще Деяк годину. Якщо ж цею Захід НЕ допомагає, Йому однозначно потрібна заправка.

Покладіть на стіл газету, акуратно війміть картридж з принтера і огляньте його конструкцію. Найпопулярніша модель картриджа Складається з двох частин, Які між собою з'єднані між собою засувки або фіксаторамі.

Розкрійте фіксаторі / засувки, роз'єднаєте половинки картриджа і Дуже спокійно, что НЕ поспішаючі, Намагаючись НЕ розсіпаті на Собі, вісіпте з нього відпрацьованій порошок. Чудово, ЯКЩО у вас є Респіратор або захисна маска.

Пензлик або щіткою ретельно очістіть бункер картриджа від згустків старого тонера. Щоб зробити це якісно, ​​краще Знято світлочутлівій барабан. Барабан знайти неважко - традіційно ВІН буде або рожевого, або блакитного кольору.

Так само щіткою або пензлем очістіть від старого порошку шестерні і пройдіться по картриджу пилососом.

Насіпте новий тонер в картридж.

Тепер зберіть картридж і вставте на своє місце в принтер.

Другий спосіб - для тих, хто НЕ боїться робити діркі в техніці. У бункері для тонера зробіть акуратная отвір діаметром 8 або 10 міліметрів і через неї вітрушуйте старий тонер і засінайте новий допомогою воронки. Після Зміни тонера отвір можна заклеюваті скотчем. Подібне отвір можна проробіті Свердлов, скальпелем або паяльником. На жаль, вікорістовуючі цею метод, Неможливо очіщаті від старого тонера барабан і шестерні, тому частіше ніж 2-3 рази ПІДРЯД ЦІМ способом користуватись НЕ Варто.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: