» »

Як заправіті лазерний принтерВсі роботи, опісані далі, слід Проводити в респіраторній масці: тонер Дуже шкідліва Речовини, його попадання в діхальні шляхи може прізвесті до несприятливого НАСЛІДКІВ.

Як заправіті лазерний принтер

Отже, щоб власноруч заправіті лазерний принтер, Вам Знадоби: хрестово викрутка, медичні затіскачі або Щипці, дриль, здатн затиснута Свердлов діаметром 1-2 мм, і сам тонер.

Картриджі Деяк моделей принтерів НЕ мают спеціальної пробки: заправіті лазерний принтер з таким типом картриджів доладно. Сучасні МОДЕЛІ оснащені самє такими картриджами. Для простоти заправки картридж розділяється на Дві половини, скріплені штифтами. Для вісвердлювання отворів поруч з шкірнімі штифтом, так, щоб їх ЗРУЧНИЙ Було вхопіті затіскачем, Знадоби дриль. Альо потрібно буті Обережно і НЕ пошкодіті Посадкова отвір штіфтів. Колі штифти війняті, а половинки розділені, береться частина картриджа, в якій відсутній фотобарабан (ВІН має вигляд зеленого циліндр) При поводженні з фотобарабаном потрібно буті гранично акуратна, щоб НЕ пошкодіті його. У Хід Йде хрестово викрутка, Якої відвертаються два гвинти, що утрімують бічну кришку. Під цією кришкою і знаходиться (у старих моделях принтерів) пробка. Якщо ж ві працюєте з сучасним моделлю принтера, то магнітний вал акуратно вітягується за Вільний Кінець. Будьте уважні: вал покрітів.Будівніцтво кулею тонера, Який при різкіх рухах може обсіпатіся.

Обов'язково запам'ятайте положення валу і акуратно покладіть його, чи не провертаючі на опори, Наприклад, на кінці двох книг. З паперу робиться воронка і вставляється в щіліну в середіні відсіку для тонера. Акуратно трімаючі лійку, засіпте з банки тонер і постукуваннямі по відсіку рівномірно розподіліть його.

Весь тонер винен буті витраченного за одну заправку. Обережно вставте магнітний вал на місце. Ні в якому разі НЕ Обертана магнітний вал - це завдасть Шкоди Вашому принтеру. Якщо ві НЕ Обертана його при розбіранні, ВІН винен вільно сісті в посадочні гнізда. Бічна кришка кріпіться допомогою гвинтів, друга половина (з фотобарабаном) акуратно прікріплюється штифтами до першої. Є принтери, оснащені кришкою фотобарабана, в конструкцію Якої входити пружина. Будьте уважні: у Деяк моделях принтерів пружину зніматі НЕ потрібно, а в Деяк - звітність,.

Тепер можна перевіріті, наскількі вірно все Було Виконано.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: