» »

Як заправіті принтерКолі принтер сігналізує про спорожнілому картриджі і відмовляється друкувати далі, більшість Користувачів розуміють, що прийшов годину розщедрітіся на новий картридж. Інші почінають згадувати, де і почому його можна заправіті. І позбав деякі філософськи знізують плечима і дістають тюбик чорнила потрібного кольору.

Як заправіті принтер
Вам Знадоби
  • - заправних шприц
  • - чорнило потрібного кольору

Для прикладу наводітіся порядок заправки картриджа струменевим принтерів від Компанії НР. Зверніть уваг, що особлівістю ціх картриджів є наявність на них друкуючої головки (на Відміну Від інших), тому заправляті їх треба відразу ж після того, як закінчіться фарба, щоб унікнуті засіхання голівкі.

Поставте картридж на РОБОЧЕГО поверхню (краще, ЯКЩО це буде газета або Серветка) друкуючої голівкою вниз і зніміть з його корпусу наклейку.

Наберіть в заправних шприц потрібну кількість чорнил (10 мл. Для чорного картриджа і по 3 мл. Для шкірного кольору в КОЛЬОРОВО).

Введіть голка в отвір підлягає заправці картриджа і вводите чорнило до тихий ПІР, поки їх надлишок чи не з'явиться навколо відчініліся.

Наклейте на верхню Частину картриджа липку стрічку таким чином, щоб закрити ВСІ відчіні, і проколіть її над заправних отвором.

Протріть контактну пластину і друкувальних головку картриджа.

Тепер можна встановлюваті картридж в принтер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: