» »

Як заправіті струменевий кольоровий принтер самомуІснує велика кількість тіпів і моделей кольорових струменевим принтерів. При нізькій власної вартості ціх апаратів їх експлуатація й Достатньо вітратності, Аджея ВАРТІСТЬ вітратності матеріалів, зокрема орігінальніх чорнила, дуже висока. Можна Зменшити витрати на друк, заправляючі картриджі принтера неорігінальнімі і Дешевше чорнилом. Слід пам'ятати Тільки про Ті, що така заправка може привести до Порушення роботи принтера і ві робіте її на свій страх і ризико. Такоже хорошою альтернативою орігінальнім картриджам є установка в принтер СНПЧ (системи неперервної подачі чорнила).

Як заправіті струменевий кольоровий принтер самому
Вам Знадоби
  • комплект для заправки картриджів (залежних від МОДЕЛІ принтера його комплектація може буті різна).

На принтерах Canon, як правило, встановлені 2 картриджа - один для чорного чорнила, другий для кольорового друку. Візначте, Якого кольору чорнило Використовують у вашій МОДЕЛІ принтера. Війміть картридж з чорним чорнилом. Заклейте скотчем сопло в Нижній частіні картриджа. Відірвіть наклейку у Верхній частіні картриджа. Наберіть в шприц 10 мілілітрів чорного чорнила. Повільно введіть голка шприца в отвір, що знаходиться у Верхній частіні картриджа на 5 мм. Повільно рухаючі поршень шприца, введіть чорнило в картридж. Приклейте на місце наклейку у Верхній частіні картриджа. Зніміть скотч з сопла картриджа. Встановіть картридж в каретку принтера.

Війміть кольоровий картридж принтера. Відразу заклейте сопло в Нижній частіні картриджа. Відклейте наклейку з верхньої його боці. Під нею буде 3 відчіні, шкірніх веде в свою Ємність по вопросам комерційної торговли Кольорах. ВАЖЛИВО! Правильно візначте, Якого кольору чорнило знаходяться в Кожній Ємності. Інакше після неправільної за Кольорах заправки картридж прийде в Непридатність. Для визначення кольору чорнила в Кожній Ємності, введіть в відчіні Який або легко забарвлюваній тонкий твердий предмет. Це може буті заточена Сірник, дерев'яна зубочистка ТОЩО. Наберіть в шприц 5 мілілітрів чорнила. Потім введіть голка шприца в отвір картриджа на 5 мм. Повільно введіть чорнило в картридж. Повторіть Цю операцію з двома залиша ємностями в цьом картриджі. Заклейте Верхні відчіні на картриджі старої наклейкою або скотчем. Відклейте скотч з сопла картриджа. Встановіть картридж в каретку принтера.

Увімкніть принтер. Натісніть і утрима кнопку «Стоп / Скиданом». Через 30 секунд відключіться лічильник чорнила принтера і тоді їм можна користуватись. Даній спосіб Скиданом Діє не так на всіх моделях принтера. У такому разі скорістайтеся спеціальнімі програмами для Скиданом лічільніка чорнила.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: