» »

Як Надрукувати книгу на прінтеріНабраті і Надрукувати книгу можна маючі персональний комп'ютер, принтер і програмне забезпечення, Яке може надаті можлівість управляти цімі процесами. Найбільш Поширеними з доступних програм цього роду є текстовий редактор Microsoft Office Word. Нижчих описана послідовність Дій на прікладі Версії Word 2007.

Як Надрукувати книгу на прінтері
Вам Знадоби
  • Текстовий редактор Microsoft Word 2007.

Наведіть Аркуші з текстом в Зручний для друку книги формат. Для цього завантажте в редактор вихідний файл, знайшовши його в стандартному діалозі Відкриття файлу. Запустіті цею Діалог можна, клацнувші круглу кнопку Office у верхньому лівому кутку вікна і вибрать в меню пункт «Відкрити». Альтернативний спосіб - натиснута клавіші CTRL + O.

Перейдіть на вкладку "розмітка сторінки", вміщену на «стрічку» у Верхній частіні інтерфейсу редактора. Клацніть піктограму "Поля" в секції команд «Параметри сторінки» - вона розміщена Ближче до лівого краю стрічкі. У списку, що Віпа натісніть самий Нижній пункт («Настроювані поля»), щоб отріматі доступ до детального налаштування форматування сторінки.

Знайдіть віпадає список поруч з написа "кілька сторінок» розділу «Сторінки» на відкрівається за замовчуванням вкладці «Поля». Розкрійте список і віберіть рядок "Брошура» - так назівається в цьом редакторі книжковий формат розміщення сторінок на Аркуші. У результаті в Цій секції редактор відобразіть ще один список, що віпадає - «число сторінок у брошурі». Якщо ві, Наприклад, хочеться Розбита книгу на декілька томів, то задайте в цьом полі обмеження кількості сторінок в Майбутній Книзі. Якщо обмеження НЕ потрібно, то заліште значення за замовчуванням («Все»).

Відкоректуйте, ЯКЩО це звітність,, величина полів між текстом і краями Друкований аркуша, а такоже між текстом і форзацем книги. ЦІ настройки розміщені в секції «Поля» цієї вкладки.

Сторінки будуть Друкувати по Дві на шкірному Аркуші, тому ЯКЩО ві хоче, щоб формат книги БУВ більше (або менше), ніж половина стандартного аркуша A4, перейдіть на вкладку «Розмір паперу». У Верхній секції тут розміщеній віпадаючій список стандартних форматів - віберіть Потрібний. Якщо для друку вікорістовуватіметься нестандартна папір, вкажіть Розміри в сантиметрах в поміщеніх нижчих полях Введення ширини і Висота.

Щоб НОМЕРИ сторінок друкувалися у зовнішнього краю листа, клацніть вкладку «Джерело паперу» і поставте відмітку в полі «парних і непарних сторінок» секції «Розрізняті колонтитули». Тут же можна вказаті розмір полів між колонтитулами і краями листів, а такоже скасуваті друк колонтитула (у тому чіслі і номера сторінки) на першому Аркуші книги.

Натісніть кнопку «OK» і збережіть зроблені Зміни (CTRL + S).

Перевірте Готовність принтера до друку сторінок книги і натісніть сполучення клавіш CTRL + P. У результаті відкріється Діалог друку, в якому можна, Наприклад, Задати кількість прімірніків і вібрато принтер, ЯКЩО в Системі їх ВСТАНОВЛЕНО декілька. Можна обійтіся без цього діалогу, ЯКЩО Відкрити меню редактора, перейти в Розділ «Друк» і клацнути пункт «Швидкий друк».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: