» »

Як Надрукувати на конвертіЯк Надрукувати на конверті. Електронна пошта, як крути, Ніколи Не зможу замініті Паперове. І незважаючі на ті, що в наш електронний ящик листи доставляються швідше і користуватись ним значніша зручніше, отріматі лист, Який виконан свій довгий шлях на літаку, в поїзді, а потім і в сумці лістоноші, набагато пріємніше. Однак можна об'єднати романтику звічайній листів і сучасні технології, навчася свій комп'ютер красиво заповнюваті конверти і роздруковуваті їх в домашніх умів.

Як Надрукувати на конверті
Вам Знадоби
  • - додаток Microsoft Word (2003 або 2007)
  • - чистий конверт і принтер.

Самий Простий І ШВИДКО спосіб Надрукувати текст на конвертах - скористати спеціальною функцією в Додатках Microsoft Word. Для цього вам звітність, перевіріті наявність даної програми на Вашому комп'ютері. Якщо це додаток ВСТАНОВЛЕНО, натісніть кнопку «Пуск», віберіть вкладку «Створити документ Office». Потім в діалоговому вікні віберіть іконку «Новий документ». Якщо програма не встановлено, то ві можете його прідбаті на сайті На даний Сейчас Зараз заразили www.office.microsoft.com

Віберіть вкладку «Сервіс» на панелі інструментів.

У віпадаючому вікні віберіть функцію «Листи й Розсилка».

У новому Віпа поле клацніть по вкладці «Конверти та наклейки».

У діалоговому вікні «Конверти та наклейки» Заповніть поле «Адреса одержувача» і «Зворотна адреса». Ві можете ввести ЦІ адреси з адресної книги свого електронного ящика, ЯКЩО клікніть по кнопці у вігляді Відкритої книги, розташованої ліворуч від назви адресних полів. Якщо ві зайдете у вкладку «Параметри», то зможете вібрато розмір конверта, шрифту, а крім того, налаштуєте Параметри друку і спосіб розташування конверта в лотку для подачі паперу.

Налаштувавші параметрами, ві можете Роздрукувати конверт. Додаток автоматично Збереже Ваші Індивідуальні настройки і Наступний разу буде використовуват їх за замовчуванням.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: