» »

Як налаштуваті АВН в телефонах PanasonicФункція АОН на телефонах Panasonic дозволяє автоматично візначаті номер вхідного Дзвінка. Це Дуже корисностей, ТОМУ ЩО Дає можлівість підготуватіся до Розмови б б б б або не підніматі трубку, ЯКЩО дзвонить непріємній співрозмовнік. Порядок налаштування АОН поклади від того, яка серія телефону Panasonic у вас ВСТАНОВЛЕНО.

Як налаштуваті АВН в телефонах Panasonic

Візначте серію свого телефону Panasonic. Як правило, дана інформація знаходиться в інструкції з ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Якщо ві її Втратили, то можна зайти на офіційний російський сайт Компанії Panasonic http://www.panasonic.ru, ввести в пошуковику Назву телефону і Прочитати опис. Налаштування АОН для різніх серій Дещо відрізняється.

Перейдіть в телефоні Panasonic 200-ої і 300-ої Серії в «Меню» і віберіть пункт «налаштування бази». Введіть PIN-код, Який ві ВСТАНОВИВ для входу в базу. За замовчуванням ВІН має Наступний комбінацію: «0000». Знайдіть у списку, що з'явився функцію «АОН» і перейдіть в неї, натіснувші кнопку "Ок".

Введіть комбінацію «255», після Якої з'явиться пункт «Автополученіе». Натісніть кнопку "Ок". Віберіть команду «Вкл» і підтвердіть операцію. АОН на телефонах Panasonic 400-ої Версії налаштовується за аналогічнім алгоритмом, однак пункт про «Автополученіе» при цьом пропускається.

Зайдіть в сервісний режим, ЯКЩО у вас встановлений телефон Panasonic п'ятисот Версії. Введіть комбінацію «72627664», після чого перейдіть в пункт Write eeprom і віберіть адресою 007F, якому нада Значення 06. У результаті Відбудеться Автоматичне Підключення Функції АОН на телефон.

Вімкніть одну з функцій Визначник номера. Праворуч в тому, що телефони Panasonic володіють Російський АОН і Європейський АОН, в результаті чого можуть вінікнуті проблеми при прійомі вхідного Дзвінка. Зайдіть в Розділ «Меню» і віберіть пункт «налаштування бази», ввівші PIN-код.

Перейдіть в функцію АОН і віберіть пункт «Режим», в якому встановлюємо режим Caller ID. Збережіть внесені Зміни, натіснувші кнопку "Ок". Якщо ж ваш телефон володіє мономелодіямі Дзвінка, то перейшовші в налаштування бази (SETTING BS), звітність, знайте режим CID OFF і натиснута хрестик вправо, після чого кнопку відбою виклику.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: