» »

Як налаштуваті і підключіті роутерОдним з ключовими етапів створення домашньої або офісної комп'ютерної мережі є встановлення та налаштування роутера. Якщо слідуваті інструкціям, що додаються до цього пристрою, всю роботу можна Виконати й Достатньо Швидко.

Як налаштуваті і підключіті роутер

Роутер призначеня для розподілу сигналу між фрагментами комп'ютерної мережі або окрем комп'ютерами. Підключіть один Кінець Мережна кабелю до модему, а Інший до одного з роз'ємів роутера. Назва роз'єму (WLAN, WAN і т.д.) поклади від конкретної МОДЕЛІ. Переконайся, що і модем, і роутер підключені до мережі живлення. Деякі МОДЕЛІ роутерів мают в комплекті поставки диск Зі спеціальнім Програмне забезпечення, Яке встановлюється на комп'ютер. Якщо такий диск є, встановіть наявні на ньом програми, смород прізначені для налаштування пристрою.

Встановіть з'єднання між комп'ютером і роутером. Якщо ві Вперше встановлюєте таке з'єднання, використовуются кабель Ethernet, так ві зможете налаштуваті Бездротовий ятір. Для з'єднання використовуются мережевий кабель, один Кінець Якого підключіть до гнізда Ethernet комп'ютера, а Інший до одного з портів роутера з маркуванням 1, 2, 3, 4 і т.д.

Відкрійте браузер, в адресному рядку програми введіть IP-адресою роутера. У результаті відкріється сторінка з настройками роутера. Введіть логін і пароль для доступу до налаштування, смород повінні буті вказані в документації до пристрою. IP-адреси поклади від виробника пристрою, Наприклад:

• D-Link - 192.168.0.1 • Linksys - 192.168.1.1 • Netgear - 192.168.0.1 • 3Com - 192.168.1.1 • Belkin - 192.168.2.1

У Деяк випадка адресою роутера вказується на пакувальній коробці або інструкції. Якщо ж ВІН ніде не вказано, відвідайте офіційний сайт виробника і скорістайтеся допомогою служби ПІДТРИМКИ.

Налаштування інтернет з'єднання, як правило, проводитись автоматично. Всі необхідні Параметри роутер отрімує від модему. Для налаштування Wi-Fi з'єднання перейдіть в Розділ налаштування Бездротовий з'єднання. Знайдіть поле SSID і введіть у нього довільну Назву мережі, Переконайся, що прапорець Enable SSID Broadcast встановлений. Інші параметрами можна Залишити без змін.

Для Підключення до створеної вами мережі користувач повинен буде ввести пароль на своєму Пристрої. Для захисту з'єднання придумайте Складний пароль, що Складається з довільної послідовності букв і цифр. Крім того, обов'язково поміняйте логін і пароль для доступу до налаштування самого роутера, це виключено неправомірне зміна налаштування мережі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: