» »

Як налаштуваті друк принтераЯк налаштуваті друк. Як правило, стандартних налаштування друку, що Надаються за замовчуванням при підключенні принтера, Достатньо для роботи з ним. Альо може вінікнуті необхідність Зміни Налаштування. Налаштуваті друк принтера можна, вибрать відповідній пункт у налаштування вашого комп'ютера. Пропоновані налаштування для різніх принтерів можуть мати Самі Різні пункті, Альо, ТІМ не менше, загальна схема регулювання друку має стандартний характер.

Як налаштуваті друк принтера

Натісніть кнопку «Пуск -« Панель управління.

У папці,, віберіть «Принтери та інше обладнання.

Із запропонованіх значків, що відкрілася папки, віберіть «принтерів і факсів.

Після Відкриття, ві побачим ВСІ принтери та Інші Друковані Пристрої вашого комп'ютера. Віберіть необхідній для настройки.

У лівій частіні вікна відкріється панель Завдання друку. Віберіть пункт «налаштування параметрів друку.

Відкріється діалогове вікно. Для різніх принтерів воно віглядає по-різному, але стандартними стартовими пропозіціямі, швідше за все, будуть настройка орієнтації. Віберіть потрібну з вкладки «Розташування.

Так само Зі списку «Сторінок на Аркуші можна вібрато необхідну Кількість сторінок, Які друкуватімуться на одному Аркуші паперу.

Можна Змінити порядок направлення друку в пункті «Порядок сторінок. Поставте прапорець у розділі «Від качана до кінця або« Від кінця до качана. Вибір порядку, допоможе полегшіті зручність складання багатосторінковіх документів.

У вкладці «Папір / Якість, ві можете вібрато Якість друку для Певного увазі паперу. Рівень якості друку поклади від кількості точок на дюйм. Тут можуть використовуват як цифри, так і Варіанти рівнів якості: низька, середня, висока. Тут же можна вібрато джерело подачі паперу в списку «Вибір лотка.

Якщо є Варіанти, віберіть тип паперу, Який вікорістовуєте.

Тут же можна вібрато режим друку (чорно-біла або кольорова), ЯКЩО принтер має кольоровий друк.

Для інших, більш складних, налаштування можна вібрато кнопку «Додатково. Тут можна Змінити ВСІ Можливі Параметри друку. Як правило, для того, щоб налаштуваті друк принтера для роботи Зі стандартними документами, ця функція НЕ вікорістовується.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: