» »

Як налаштуваті факс PanasonicБудь-якому офісу для повноцінного Функціонування потрібен факсімільній апарат (факс). Щоб їм користуватись, для качана його потрібно налаштуваті. Для цього слід Прочитати додається до факсу інструкцію та інструкції, Які віплівають нижчих.

Як налаштуваті факс Panasonic

Встановіть на факсі режим «Автовідповідач / факс». Це працює таким чином. На факс Надходить Дзвінок. ВІН автоматично розпізнає тональний сигнал. Якщо це звічайній Дзвінок, то Включити Автовідповідач. Якщо БУВ відправленій небудь документ, то ваш факс Panasonic автоматично його Прийма. Не забудьте записатися ПОВІДОМЛЕННЯ на Автовідповідач. У ньом повідомте, що можна Залишити голосове ПОВІДОМЛЕННЯ після сигналу. Якщо тієї, хто телефонує хоче Відправити факс, то Йому потрібно натиснута кнопку Start.

Підключіть факс до окремої Лінії, ЯКЩО є така можлівість. У цьом випадка Дуже зручне налаштуваті факс Panasonic таким чином. Виставте на ньом режим «Факс». У цьом випадка ВСІ дзвінкі будуть сприйматися, як передача документа. Апарат буде їх автоматично прійматі без будь-якого вашого втручання. Якщо існує така необхідність, то візначте в налаштування факсімільного апарату число дзвінків, після Якого ВІН буде автоматично спрацьовуваті на прийом документів.

Встановіть на факсі режим «Телефон», ЯКЩО є необхідність відповідаті на ВСІ телефонні дзвінкі особисто. Тоді вам доведеться прійматі факс вручну. Якщо ві зняла трубку і чуєте довгий звуковий сигнал, це Говорити про Ті, що вам відправілі факс. Натісніть кнопку Start. Якщо потрібно терміново скасуваті передачу документа, натісніть кнопку Stop.

Підключіть в лінію факсу додатковий телефон і налаштуйте його у тональний режим, ЯКЩО факс знаходиться від вашого РОБОЧЕГО місця Достатньо далеко. Виставте на факсі налаштування дістанційного включення. Щоб Прийняти факс, зніміть з встановленного телефону трубку і натісніть кнопки * # 9. Налаштуваті факсімільній апарат Panasonic ї Достатньо просто. Для того щоб ВІН нормально функціонував, потім Достатньо Всього позбав акуратно з ним поводітіся. Чи не заводьте факс, коли в лотку немає паперу, і своєчасно замінюйте картридж.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: