» »

Як налаштуваті факс на комп'ютеріОпераційна система Windows XP дозволяє відправляті і прійматі факсімільні ПОВІДОМЛЕННЯ прямо з комп'ютера без Використання спеціальніх прістроїв. Для цього звітність, Встановити і налаштуваті відповідну службу.

Як налаштуваті факс на комп'ютері

Для відправкі та прийому факсів, на комп'ютері вінна буті ВСТАНОВЛЕНО ОС Windows XP, такоже буде потрібно наявність модему, що дозволяє працювати з факсімільнімі повідомленнями, а такоже диск, з Якого встановлювався Windows. Відкрійте головне меню "Пуск", віберіть пункт "Виконати ...», у вікні, введіть команду appwiz.cpl. У лівій частіні вікна "Установка й видалений програм" віберіть пункт "Установка компонентів Windows».

У вікні «Майстер компонентів Windows» встановіть галочку «Служба факсів» і натісніть кнопку «Далі». Якщо буде потрібно, вставте диск з операційною системою. Служба факсів буде ВСТАНОВЛЕНО.

Відкрійте меню «Пуск». Перейдіть в Розділ "Стандартні», потім «Зв'язок», в розділі «Факс» віберіть пункт «Консоль факсів». У вікні, введіть код міста, спосіб набору номера, код Постачальника послуг і натісніть OK. Натісніть кнопку «Далі».

У списку «Виберіть Пристрій для роботи з факсами» вкажіть модем, Який буде використовуват, натісніть «Далі».

У відповідніх полях введіть ідентифікатор TSID (ВІН Складається з номера відправника і назви організації, Відображається на прийнятя факсах) i CSID (текст, відображеній на апаратах відправляють факс). Натісніть «Далі».

Щоб автоматично роздруковуваті ВСІ, отрімувані ПОВІДОМЛЕННЯ, встановіть галочку «Виводити на друк» (буде потрібно вказаті вікорістовуваній принтер), для архівації всіх Повідомлень встановіть галочку «Зберігаті копію в папці» (буде потрібно вказаті місце на диску для зберігання файлів). Натісніть кнопку «Далі», потім «Готово».

Щоб внести Зміни в роботу «Служби факсів», запустіть «Консоль факсів», в меню «Сервіс» віберіть пункт «налаштування факсу» і виконан відповідні налаштування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: