» »

Як налаштуваті факсЯк налаштуваті факс. З появится комп'ютерів звічайні факсімільні апарати стали йти в минуле - тепер, щоб Відправити факс, вам не обов'язково користуватись окремим прістроєм. Для відправкі факсу й Достатньо використовуват програмне забезпечення вашого комп'ютера, а такоже підключеній факс-модем, що дозволяє зв'язувати з Телефон лінією через комп'ютер і відправляті звічайні факси. Ві можете Встановити як зовнішній факс-модем, так і внутрішній.

Як налаштуваті факс

ВСТАНОВИВ факс-модем і підключівші його до аналогової телефонної Лінії, налаштуйте його. «Відкрійте Пуск" і віберіть Розділ «факс ї сканування Windows» у розділі програм.

Натісніть вкладку "Факс" і віберіть "Створити факс». Запустітіся майстер налаштування факсу, де ві повінні натиснута «Підключітіся до факс-модему».

Натіскайте «Далі» - майстер установки сам віконає ВСІ необхідні Операції. Дотримуйтесь його Вказівок, щоб закінчіті налаштування модему.

Такоже ві можете налаштуваті НЕ Тільки одінічній факс-модем на комп'ютері, Альо і факс-сервер, ЯКЩО мова Йде про корпоратівної комп'ютерної мережі, де потрібен окремий комп'ютер з декількома факс-модемами.

Щоб підключітіся до факс-сервера, на якому Вже Стоїть налаштованості обладнання для відправкі факсів, дізнайтеся ім'я даного комп'ютера у вашій мережі і його Мережева адресою.

Натісніть «Пуск» і віберіть програми, потім відкрійте «факс ї сканування Windows». Віберіть Розділ «Факс» і відкрійте меню «Сервис».

Потім відкрійте Розділ «Облікові записи факсу» і натісніть «Додати», щоб Додати новий Обліковий запис, яка Згідно дозволіті користуватись факс-сервером для відправкі факсів Зі свого комп'ютера, що НЕ встановлюючі Додатковий обладнання.

Відкріється майстер настройки факсів - вкажіть, що ві Хочете підключітіся до факс-сервера в мережі. Виконую вказівки майстра налаштування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: