» »

Як обнуліті картридж принтераСитуація, коли потрібно обнуліті картриджі на прінтері, й Достатньо Ширшов. Здійсніті це можна кількома способами.

Як обнуліті картридж принтера

У картриджах принтера є чіп, в якому записана інформація про його ресурсі і про кількість Вже роздрукованіх сторінок. Колі картридж відає ПОВІДОМЛЕННЯ про необхідність його заміні, зовсім НЕ обов'язково, що ВІН Дійсно порожній, просто чіп відрахував необхідну Кількість сторінок. А на сторінках могло буті роздруковане Всього по кілька рядків. Тоб рівень чорнила в картриджі обчіслюється програмно, і немає ІНФОРМАЦІЇ про реальний стан речей. Вірішіті це проблему можна кількома шляхами. У лазерних принтерах є можлівість просто замініті чіп на картриджі. У продажів є чіпі для Великої кількості лазерних принтерів, є й Універсальні чіпі, Які підходять до цілого ряду моделей принтерів. У струменевим принтерах цею чіп принципова відрізняється і просто замініті його НЕ можна. У цьом випадка можна провести обнулення чіпів картріджів. Найбільш просто рішення - це здійсніті обнулення допомогою спеціальніх программаторов або репрограмматоров. Смород є у продажу або їх можна зробити самостійно. Для самостійно обнулення чіпів війміть картриджі з принтера.

У сервісному меню принтера натісніть кнопку Скасування і при цьом утрима кнопку ОК. Через Деяк годину Відпустіть кнопки.

У меню віберіть пункт Resets Menu і після цього натісніть ОК.

Віберіть пункт Partial Reset і після цього знову натісніть ОК. Після цього принтер вімкнутіся.

Увімкніть принтер, віберіть регіон та мову - Європа.

Після цього дотримуйтесь ТІМ інструкціям, Які запропонує вам принтер. Перевірте Який рівень чорнила. Якщо ВІН Які не стали 100%, то повторіть ВСІ Операції ще раз, але замість Partial Reset віберіть Semi Full Reset. У окрем випадка після цього звітність, повторити ВСІ крокі в Черговий раз, але вже з Partial Reset.

Так само Спробуйте натиснута на кнопку «Скиданом / Стоп» на самому прінтері пріблізно 10 секунд. Після цього рівень чорнила в картриджі перестану відслідковуватіся принтером. Для шкірного кольору потрібно Проводити операцію окремо. Тепер рівень чорнила потрібно відстежуваті самому візуально.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: