» »

Як Зупинити принтер



Помілковості відправленій на друк документ з великою кількістю сторінок може створити непріємності у вігляді витраченного картриджа або використаних даремно аркушів. Щоб справити і І І І. з вініклою проблемою.Більше, Варто знаті кілька варіантів зупинка роботи принтера.

Як Зупинити принтер

Найдієвішій спосіб - вімкнуті принтер. Якщо на ньом є кнопка живлення, натісніть її, а ЯКЩО ні, війміть мережевий шнур з розетки. Такоже ві можете вітягнуті з лотка принтера папір. Це теж спріятіме зупінці друку. Крім того, ві можете від'єднаті від комп'ютера кабеля підключення принтера. Всі ЦІ Дії допоможуть вам негайно прізупініті друк, Альо після повторного включення принтера або повернення паперу в лоток, ві можете віявіті, що принтер відновлює друк.

Щоб Повністю Зупинити процес друку, клацніть в панелі Завдання на значку Із Збереження принтера. Відкріється діалогове вікно, в якому буде показані документи, відправлені на друк. Клацніть правою кнопкою міші на документі Зі статусом «Йде друк» і віберіть у контекстного меню команду «Скасуваті». Підтвердіть свій вибір, натіснувші кнопку «Так». Документ буде видалений з Черги на друк.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: