» »

Як Відправити БЕЗКОШТОВНО факсЯкщо ві знаходитесь, Наприклад, вдома або у відрядженні, а вам звітність, терміново Відправити безкоштовний факс - зробити це Дуже просто. Ві витрати Всього 2 хвилини на відправку факсу онлайн через web без реєстрації та авторізації в будь-яку з 65 країн світу - Європу, США чи Азію, в т.ч. в Росію і Україну.

Як Відправити БЕЗКОШТОВНО факс
Вам Знадоби
  • Комп'ютер. Ноутбук. Доступ в Інтернет.

Зайдіть на будь-який сайт, якіх зараз в інтернеті Достатньо. Вам буде запропонованій шаблон, в якому звітність, коректно занести дані. Перед заповненості Переконайся в тому, що країна необхідного вам призначення Дійсно є в списку країн-одержувачів.

Заповніть ВСІ обов'язкові поля наведення шаблоном: кому, від кого, номер телефону, контактна особа, тему листа і напишіть ПОВІДОМЛЕННЯ, або вкладіть документ. Якщо вкладень велике, можна скористати форматуванням. Зверніть уваг на вибір категорії факсу на вибір: Терміново, Передзвони мені, Для Ознайомлення, Особисто в руки та Інші Можливі ПОВІДОМЛЕННЯ.

Введіть після перевіркі заповненості вами Даних сьогоднішній pin-код, та натісніть кнопку «Відправити безкоштовний факс зараз». Відразу ж після відправлення ві cможете перевіріті статус доставки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: