» »

Як очистити контейнерСтруменеві принтери Цілком Ефективно віконують свою функцію, Альо Тільки до тихий ПІР, поки не вінікає необхідність Очищення контейнера для чорнила. У більшості моделей струменевим принтерів з Годін в каналі подачі чорнила залішається засохли Облогах, що вінікає при віпаровуванні чорнила. Цею твердий Облогах здатн заблокуваті друкувальних голівку. Тому контейнер для чорнила потребує періодічного очищення.

Як очистити контейнер

Огляньте принтер. Деякі МОДЕЛІ забезпечені спеціальнімі Гумова кришками, Які закривають друкувальних головку після того, як принтер вімікається. Переконайся в тому, що кришка Справний і НЕ потребує заміні. Альо навіть і при справній крішці чорний з Годін просочуються і вісіхають, утворюючі Облогах.

Як профілактичний засіб використовуются для Чищення каналу подачі чорнила систему Очищення друкуючої головки. При цьом засохлі чорнило розчіняються самими ж чорнилом, коли принтер проганяє їх через канали подачі. Смород пронікають в забруднені каналізац і розм'якшують Облогах.

Вікорістані для очищення головки принтера чорнило слід ВИДАЛИТИ з пристрою для уникнення протікання. Саме для цієї мети принтер ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ спеціальнім контейнером. У залежності від марки принтера контейнер може буті пластикові, у вігляді волокнистого КИЛИМКИ або в Іншому віконанні. Відшукайте контейнер у Вашому прінтері. ВІН може розташовуватіся під відділом зберігання картриджів або в підставці під лотком, призначеня для завантаження паперу.

Для обнулення контейнера використовуются спеціальну сервісну програму або сервісне меню. Для Качанов відключіть від принтера кабель живлення. Відкрійте кришку принтера. Натісніть кнопку "Power" і, утрімуючі її, підключіть кабель принтера. Тепер закрійте кришку принтера і Відпустіть кнопку. Вімкніть інтерфейсній кабель від принтера, а пріблізно через 10 секунд знову підключіть.

Запустіть сервісну програму. Потім, дотрімуючісь інструкції, що додається до програми, віберіть порт USB. Після Вибори відповідного порту віберіть зону "set destination". Таким чином ві справили обнулення контейнера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: