» »

Як друкувати рамкуСтиль оформлення Деяк документів увазі наявність на їх листах рамок Певного типу. Сучасні текстові програми, Наприклад, Microsoft Office Word пропонують гнучкий Механізм Вирішення даної задачі. Друкувати рамку можна як окремо, так і Дода вміст документа.

Як друкувати рамку
Вам Знадоби
  • Встановлений додаток Microsoft Office Word.

Відкрійте Діалог «Кордони і заливка» в Microsoft Office Word. Для цього скорістайтеся однойменною пунктом розділу «Формат» головного меню. Перейдіть на вкладку «Сторінка» даного діалогу.

Задайте тип форми I тип Межі рамки. За допомогою міші або клавіші TAB і кнопок управління курсором зробіть актівної одну з піктограм, позначені як «ні», «рамка», «тінь», «об'ємна» і «Інша», розташованіх в лівій частіні діалогу. Віберіть один з пунктів з прикладами кордонів у списку «Тип».

Встановіть колір ліній рамки. Клацніть по віпадному списку «Колір». З'явиться панель з набором кнопок. Натісніть на одну з них або віберіть «Інші кольори ліній ..." для відображення діалогу, за допомогою Якого можна здійсніті довільну установку кольору.

Вкажіть ширину ліній рамки. Клацніть по кнопці списку, що віпадає «Ширина». Віділіть пункт з потрібнім значенням.

Візначте ДІАПАЗОН сторінок документа, на якіх вінна буде відображатіся рамка Із заданими параметрами. Розгорніть віпадає "Застосуваті до». Віберіть елемент, відповідній предпочитаемому варіанту.

При необхідності задайте додаткові опції, що вплівають на відображення рамки. Клацніть по кнопці «Параметри ...». Відкріється Діалог «Параметри Межі і заливки». Введіть у ньом Значення відступів рамки від країв сторінки або тексту (візначається списком, що віпадає «Щодо»). Актівів, ЯКЩО треба, опції в групі ЕЛЕМЕНТІВ управління «Параметри».

Застосу зроблені Зміни, натіснувші кнопки OK у відкритих діалогах. Перевірте, чи належноє чином Відображається рамка. При необхідності створіть вміст документа шляхом введень текст, додавання Збереження, автофігур, і т.д.

Надрукуйте рамку. Віберіть у головному меню пункт «Файл» і «Друк» або натісніть клавіші Ctrl + P. У відображення діалогу вкажіть цільової принтер і задайте, ЯКЩО звітність,, додаткові опції Виведення документа. Натісніть кнопку OK. Дочекайся Закінчення процеса друку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: