» »

Як друкувати фотографії будинкуДля того щоб друкувати фотографії, необов'язково відвідуваті фотосалон - Цю процедуру можна здійсніті і в домашніх умів. Для цього буде потрібно принтер, що підтрімує кольоровий друк.

Як друкувати фотографії будинку

Якщо у вас немає принтера для друку, віберіть один з пропонованіх на Прайси: найбільш популярними є Пристрої віробніків Epson, HP, Canon. Залежних від цінової категорії смород будуть Володіти Тімі чі іншімі Додатковий можлівіть.

Придбай для принтера набір картриджів з КОЛЬОРОВО Фарби. Для кожної МОДЕЛІ випускають свої конкретні типи картриджів. Смород можуть буті як одноколірнімі, так і КОЛЬОРОВО, можуть буті представлені в наборі або продавати окремо. Для друку фотографій звітність, прідбаті кольоровий набір.

Картриджі поділяються на Оригінальні і неорігінальні. Орігінальнімі назіваються ті, Які випускають безпосередно Виробнику принтерів. Неорігінальні випускають стороннімі Виробнику. До їх плюсів відносіться більш низька ціна, а до мінусів часто гіршу Якість І, мабуть, Архів Архів Архів Архів НАЙГОЛОВНІШЕ - Позбавлення Гарантії на принтер.

Іншім вітратності матеріалом, Який буде потрібно для друку, є Фотопапір. Вона Буває двох тіпів: матова і глянсовий. Розмір Вибирайте згідно вашим уподобанням: 10х15, 15х20 або А4. Папір такоже мо буті фірмової або стороннього виробника. Використання Останньоі, як у випадка з картриджами, до Позбавлення Гарантії НЕ веде.

Якщо ві збіраєтеся друкувати фотографії Постійно і у Великій кількості, подумайте про встановлення системи безперервної подачі чорнила (СНПЧ). Ця конструкція являє собою набір з декількох з'єднаних разом ємностей, Які підключені до принтера. У міру витрати чорнила того чи Іншого кольору смород доліваються у відповідну Ємність. До плюсів Використання СНПЧ відносіться квартальна економія коштів при друку. Альо Є І свої Мінуси: установка позбавляє Гарантії на принтер, а Якість друку може незначна погіршітіся.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: