» »

Як підключіті DECT-телефонDECT - це стандарт Бездротовий зв'язку, Який вікорістовується в СУЧАСНИХ радіотелефонах. З его помощью можна ходити по всьому Будинки і розмовляти по телефону, не думаючи про дрота. Відстань від радіотелефону до бази при цьом НЕ перевіщує 50 метрів.

Як підключіті DECT-телефон
Вам Знадоби
  • - DECT-телефон
  • - телефонна розетка
  • - телефонний кабель
  • - керівництво Опис Опис Опис користувача

Переконайся, что довжина кабелю Достатньо для з'єднання бази DECT-телефону з телефонною розеткою. Если телефонного шнура нехватает, відміряйте відстань, а потім купите его в магазині.

Перевірте комплектність купленого радіотелефону. У коробці повінні буті наступні РЕЧІ: трубка, база, 2 акумулятора, телефонний кабель, зарядний пристрій и керівництво Опис Опис Опис користувача.

Вітягніть з коробки базу для телефонної трубки. Вона потрібна для того, щоб телефон МІГ заряджатися. Поставте базу в будь-який Зручний для вас місце на рівну поверхню.

Будь-яку базу можна прікріпіті до стіні. Для цього нужно забито цвях у стіну и повісіті на нього базу.

Від'єднайте захисних кришку у трубки. Вставте 2 акумулятора в Спеціальний відсік для батарейок в трубці, дотрімуючісь при цьом полярність.

Ззаді у телефонній бази находится Прямокутній роз'єм для Підключення DECT-телефону до розетки. Підключіть один Кінець кабелю до бази, Іншого - до телефонної розетки. При правильному під'єднанні кабелю до бази винен пролунаті клацання.

Візьміть зарядний пристрій и підключіть один Кінець до бази (штекер у вігляді циліндра). Інший Кінець («вилку») вставте в ЕЛЕКТРИЧНА розетку. При підключенні зарядного пристрою винен пролунаті сигнал. Подівіться на базу. Если горить Спеціальний індикатор, ві Зробили все правильно.

Увімкніть телефон, натіснувші на кнопку з малюнком у вігляді трубки. У трубці винен пролунаті безперервній гудок, Який свідчіть про правільність Підключення.

Зробіть перевірочній Дзвінок комусь. Жівіть співрозмовніка, чі добро Йому все чути. Попросіть его передзвоніті вам. Если є якісь Перешкоди, Спробуйте війняті телефонний шнур з розетки, а потім Вставити того. Если Перешкоди НЕ Пріпін, зверніться до сервісного центру.

Почитайте керівництво Опис Опис Опис користувача, Яке додається до DECT-телефону. Налаштуйте мелодію и гучність Дзвінка, впишіть номера в телефонну книгу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: