» »

Як підключіті принтер до ПКПідключення принтера до персонального комп'ютера НЕ стає Великої праці. Весь процес Полягає у фізічному підключенні до комп'ютера и електромережі, а такоже встановлення та налаштування відповідного програмного забезпечення.

Як підключіті принтер до ПК

Если встановлюється новий принтер, то Попередньо звітність, ВИДАЛИТИ з его поверхні ВСІ транспортувальні стрічкі, смород мают жовтий або помаранчевий колір. Підключіть принтер до електромережі, увімкніть его, встановіть картридж, Який Йде в комплекті, после чего вімкніть. За помощью USB-кабелю (можливо, доведеться купуваті окремо) з'єднайте принтер з комп'ютером.

После включення принтера, в треї (Нижній правий кут екранах монітора) появится ПОВІДОМЛЕННЯ, про Ті, що Windows нашел нове обладнання. Буді Відкрито вікно «Майстер нового устаткування». Вставте диск з драйверами, встановіть Перемикач «Автоматична установка» та натісніть кнопку «Далі». Програмне забезпечення буде | Полтава и ВСТАНОВЛЕНО автоматично.

У разі, ЯКЩО «Майстер нового обладнання» не запускається автоматично, то Встановити драйвери можна іншім способом. Відкрійте вікно "Принтери и факси», віберіть пункт «Установка принтера» в лівій частіні вікна, буде запущених «Майстер установки принтерів». Встановіть Перемикач «Локальний принтер, підключеній до цього комп'ютера», такоже встановіть галочку «Автоматичне визначення та встановлення PnP-принтера», натісніть кнопку «Далі». Принтер буде віявленості, програмне забезпечення буде ВСТАНОВЛЕНО.
Встановити драйвери можна и безпосередно з диска, для цього віберіть відповідній пункт у меню автозапуску.

Відкрійте головне меню "Пуск" і віберіть пункт «Панель управління». Перейдіть в Розділ "принтерів и факсів». У контекстного меню встановленного принтера, віберіть пункт «Властивості», натісніть кнопку «пробного друк» и перевірте роботу пристрою.
Аналогічнім чином проводитись установка МФУ (Багатофункціональній Пристрій), при цьом додатково встановлюються драйвери для сканера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: