» »

Як підключіті системний телефонПри підключенні системних телефонов КРАЩИЙ варіантом буде виклик працівника, знайомого з данім процесом, оскількі при невірній послідовності ві можете зламаті Пристрої без возможности Відновлення.

Як підключіті системний телефон
Вам Знадоби
  • - навички програмування АТС.

Перед підключенням системних телефонов виконан Підключення до внутрішньої АТС всех телефонних апаратів. Такоже підключіть ЦІ АТС до розеток міськіх ліній. До аналоговий порт підключіть звічайні телефони, а до цифрових - Сістемні. Такоже, ЯКЩО раніше телефонами БУВ прівласненій Певний номер, не переплутайте їх Підключення.

Встановіть на комп'ютер програму управління вашої телефонної станцією, после чего підключіть Данії Пристрій до порту вашого комп'ютера. У випадка ЯКЩО у вашій СТАНЦІЇ немає роз'єму для Підключення помощью USB-інтерфейсу, ВІКОНА Функції управління помощью системного телефону.

Підключіть его до порту з назв EXT1. Увійдіть в програмному режим, вікорістовуючі спеціально Передбачення для цього кнопку з відповідною назв. Потім введіть символи * и #. Введіть пароль. У випадка ЯКЩО ВІН НЕ змінювався, подівіться в документації, Який БУВ встановлений спочатку (зазвічай вікорістовується 1234).

Налаштуйте план нумерації для внутрішніх телефонов, прісвоївші їм номери. Налаштуйте тональний та імпульсній набор для міськіх ліній. Далі перейдіть до розподілу вхідніх вікліків згідно встановленому вами планом нумерації и встановіть годину, згідно з Яким виклик надходітіме на апарат.

Завершіть настройку, виконан ВСІ необхідні Дії. У разі, ЯКЩО КОЖЕН внутрішній телефон вашої АТС буде працювати справно, ві правильно підключілі и налаштувалі ваш системний телефон. У випадка ЯКЩО у вас вініклі будь-які неполадки у вікорістанні системного телефону, всегда Звертайтеся до ДОПОМОГИ фахівців и НЕ намагайтеся вручну усунуті поломку, особливо, ЯКЩО управління відбувається в режімі системного телефону.

У разі возможности Підключення его до комп'ютера Переконайся в наявності у вас навічок програмування и ремонту АТС, в Іншому випадка ві можете зіпсуваті системний телефон без возможности Відновлення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: