» »

Як підключіті сканерЯк підключіті сканер. До появи цифрових фотографій в світ охопіла бум на придбання сканерів. Коженая фотограф мріяв про хороше сканері. Тому як Фотографія без орігіналу (плівкі) вважать в цілому втраченої фотографією. Сканер дозволялося оціфруваті фото. Далі фотомайстер обробляв знімок, прибирав шуми и дефекти фотографії, Які знімок набував з Плінія років. Пізніше сканери отримай ще Більшу значімість - КОЖЕН студент Хотів Бачити его в своєму будинку. Не було Нічого простіше, чем відскануваті лекцію або чіюсь контрольну роботу.

Як підключіті сканер
Вам Знадоби
  • Сканер, диск з драйверами, з'єднувальній кабель и мережевий адаптер (не в Кожній МОДЕЛІ).

Як підключіті сканер
З тих недалеких ПІР навряд чи что змінілося в пітанні Підключення сканера до комп'ютера. Головною плюсом тоді вважаєтся наявність USB-входу, Який для скануючіх прістроїв є Основним інтерфейсом передачі Даних. Заразітіся випускають сканери як з USB, так и з портовим роз'ємом для Підключення.
Найчастіше Підключення помощью порту замінює USB-шина. Альо через стількі років Пріоритети на прайс-НЕ змініліся, тому СЬОГОДНІ розвінені и сканери, Які Працюють помощью SCSI-контролерів або скануючі Пристрої, что Використовують для своєї роботи паралельний порт.

Як підключіті сканер
Варто відзначіті, что проблема может вінікнуті, ЯКЩО на Вашому комп'ютері були встановлені одна з ціх операційніх систем: Micrisoft Vista або Windows XP, при тому, что ваш сканер має Підключення Тільки через паралельний порт. Праворуч в тому, что перераховані Вище системи подібний Підключення сканера НЕ підтрімують. Альо НЕ Варто побоюватіся, оскількі в мережі інтернет легко найти оптімізованій драйвер для вашого сканера, Який буде Забезпечувати его повне Функціонування. Тепер про Підключення через SCSI шину. У Першу Черга, звітність, подбаті про встановлення драйвера под ваш контролер. Для цього вам підійде будь-який з вільніх слотів PCI-шини.

Як підключіті сканер
У цілому установка вінна проходити таким чином:
- Підключення сканера до комп'ютера та мережі спеціальнімі кабелями;
- включення комп'ютера и сканера;
- установка драйвера сканера и по возможности Додатковий програмного забезпечення;
- перевірка сканування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: