» »

Як підключіті факсУ складі СУЧАСНИХ ноутбуків обов'язково присутній факс-модем. Процедура налаштування факсімільного зв'язку з ноутбука под управлінням ОС Windows XP проста и зрозуміла кожному корістувачеві. За замовчуванням служба факсів НЕ актівовано. Для того, щоб Виконати установку, нужно сделать деякі Дії.

Як підключіті факс

Віберіть папку "Панель управління", перейдіть на рядок "Установка и видалений програм". Ві побачим на лівій панелі напис "Установка компонентів Windows". Віберіть Цю опцію.

Вам відкріється список "майстрів компонентів" Windows. Встановіть значок "Служба факсів". Ві отрімаєте інструкцію "Майстра компонентів", уважности ее прочитайте и дотримуйтесь ее пунктам.

Если при установці виявило факсімільне Пристрій, то Відбудеться создания логічного принтера факсів у папці "Принтери и факси". Це означає, Що з будь-якого додатка, Який підтрімує друк документів, можна буде Відправити документ на цею принтер. Документ буде відісланій факсом.

Зробіть настройку. Відкрійте папку "Принтери и факси". Тепер натісніть лівою кнопкою міші на рядок принтерів факсів. Появится контекстного меню. З команд віберіть кнопку "Властивості". Перед вами відкріється п'ять вкладок.

Вкладка "Загальні" регламентує Якість друку, параметри и орієнтацію Друкований аркуша. У неї такоже заносітіся имя принтера факсів. Вкладка "Доступ" містіть настройку доступу до принтера факсів.

У вкладці "відстеження" замовте відображення послідовності відправлення та прийому факсів. Віберіть Звукове ПОВІДОМЛЕННЯ про дзвінкі та операціях з файлами.

Відкрійте вкладку "Архіви" і дізнайтеся місце розташування Даних про вхідніх и вихідних факсах.

У вкладці "Пристрої" знайдіть у списку свое факсімільне Пристрій. Віберіть рядок "Властивості". Вам відкріється вікно з трьома вкладками: "відправкі", "Отримання", "Очищення".

У вкладці "Очищення" вкажіть Параметри автоматичного видалений факсів з допущеними помилки.

У вкладці "одержании" вкажіть код віклікається одержувача. Встановіть прапорець "відповідати" на дзвінкі в положення вручну. Так ві Самі будете контролюваті відповідь на ВСІ вхідні дзвінкі факсом.

Можете Встановити Перемикач в положення "Автоматично" після и введіть будь-яке число дзвінків. Так факс буде брати трубку автоматично после встановленного числа дзвінків.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: