» »

Як поміняті прокладку в epsonВбіраючі прокладки в принтерах и БФП мают ОБМЕЖЕНОЮ Термін служби. Заміну можна Виконати самостійно, в Деяк випадка ї Достатньо просто очистити прокладку від засохли чорнила.

Як поміняті прокладку в epson
Вам Знадоби
  • - Ємність для промівання;
  • - вода;
  • - етиловий спирт;
  • - программа PrintHelp або подібна їй;
  • - Ємність для Зливу чорний з трубкою-капіляром.

При Кожній прочищених дюз принтер відбірає невелика кількість чорнила и скідає їх под поглінаючу прокладку, якові Прийнято назіваті «памперсом». При цьом працює Пристрій учета скинутися чорнила, Яке в Певний момент может заблокуваті друк и Видати корістувачеві ПОВІДОМЛЕННЯ про необхідність відправкі принтера в сервісний центр для заміні всмоктуючою прокладки. Вірішіті проблему можна и без дорогого ремонту, обнулили лічильник Скиданом и прочистив прокладку самостійно.

Розташування «памперса» в принтерах может буті абсолютно різнім, все залежиться від МОДЕЛІ. Щоб прочістіті або замініті вбіраючу прокладку, нужно Відкрити сервісне відділення принтера або МФУ и ретельно досліджуваті ті місце, в Яку каретка встановлюється в режімі обслуговування. Під кареткою розташовується піддон з блоком очіщувача, від Якого відходіть тонкий шланг. Цею шланг закінчується невелікої ванночки, в якій ВСТАНОВЛЕНО прокладка - невеликий шматок повсті, что має товщина до одного сантиметра.

Щоб очистити вбіраючу прокладку від засохли чорнила, ее нужно вітягуваті и замочіті в Суміші етилового спирту и води в рівніх пропорціях на кілька годин. После вімочування "памперс" потрібно ретельно ПРОМІТЕЙ под проточною водою, поки віпліває Рідина не стану безбарвною. После промівання прокладку слід Повністю вісушіті и Встановити на місце.

При інтенсівній работе принтера простіше сделать Відвід відпрацьованіх чорнил, чем Постійно чістіті вбіраючу прокладку. Для цього нужно від'єднаті трубку, что Йде від очисного пристрою и направіті ее в Ємність для збору чорнила. Це может буті звічайній пластиковий флакон з двома отворами в пробці: Одне для трубки, другий для виходе Повітря. Ємність нужно розмістіті в ЗРУЧНИЙ для спостереження місці, щоб своєчасно зліваті відпрацьовану Фарби.

Даже после заміні або Очищення всмоктуючою прокладки принтер Не зможу Почати друк через включеної Блокування. Щоб ее Знято, нужно скористати програмою для сервісного обслуговування принтерів, Наприклад - PrintHelp. У інтерфейсі програми нужно вібрато принтер, підключеній до комп'ютера, и сделать Зняття блокувань путем натіснення відповідної кнопки в сервісному меню програми.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: