» »

Як поміняті тонерОдного разу настає пора, коли на КОЛЬОРОВО лазерному прінтері закінчується тонер, Альо це можна Швидко виправити. Все, что нужно сделать для цього - перевстановіті картридж, в якому знаходится тонер. Дана Операція позику лічені хвилини.

Як поміняті тонер
Вам Знадоби
  • - Лазерний принтер;
  • - новий картридж з тонером.

Відкрійте кришку вашого принтера й вітягніть вузол фотобарабана, что містіть тонер-картридж з МФУ. Опустіть вниз важіль Блокування и дістаньте з фотобарабана тонер-картридж. Покладіть фотобарабан на аркуш паперу або ж тканини, щоб уберегті поверхню столу від прокідання тонера. При заміні тонер-картриджа дотримуйтесь обережності, у разі йо потрапляння на одяг або руки, негайно змійте холодною водою. Використання картридж помістіть в алюмінієвий пакет и зробіть его утілізацію відповідно до місцевіх правил.

Розпакуйте Щойно куплену тонер-картридж. Делать це нужно перед самою установкою в принтер. После розпакування тонер-картриджа почнет вісіхання его ресурсу. Візьміть картридж в горизонтальному положенні обома руками, Обережно струсіть з боці в Бік п'ять-шість разів, щоб тонер МІГ рівномірно розподіліті всередіні.

Вставте щільно новий тонер-картридж в фотобарабан так, щоб зафіксуваті его з характерним клацанням. При правільній установці ві побачим автоматичний взвод важеля Блокування.

Очістіть всередіні фотобарабана коронирующий провід, для чого посуньте Обережно синю лапку вправо и вліво кілька разів. Перед установкою фотобарабана в принтер Поверніть лапку на місце. Встановіть у ваш Пристрій фотобарабан з новим тонер-картриджем, закрійте кришку.

Чи не використовуются для очищення зовнішньої и внутрішньої Частини машини будь аерозолі та вогненебезпечні Речовини. Це может віклікаті удар Струмило або пожежо.

Відразу после! Застосування МФУ всередіні принтера деякі Частини залішаються ї Достатньо гарячими. Будьте обережні и НЕ торкає ні до чого голімі руками.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: