» »

Як поставити факс на автоматЯк поставити автомат. З Качаном єрі комп'ютеризації ПІШЛИ в минуле старі добрі факсімільні апарати. Тепер прогрес дозволяє відправляті факс, що НЕ користуючися окремим прістроєм. Все можна налаштуваті через програмне забезпечення комп'ютера. Если у вас підключеній факс-модем, це дозволіті знаходіті зв'язок телефонної Лінії з комп'ютером и відправляті звічайні факси. Если звітність,, можна поставити факс на автоматичний режим роботи, что істотно спростить роботу офісу.

Як поставити факс на автомат
Вам Знадоби
  • - технічна документація на факс-модем.

Основну роботу з відправлення та одержании факсів Проводити факс-модем. ВІН Буває внутрішній (в корістуванні працівніків даної ФІРМИ або окрем офісу) i зовнішній (налаштованості на роботу з документами з різніх джерел). Встановлення та налаштування факс-модему проходять легко, Завдяк сучасним технологіям.

Спочатку встановіть факс-модем и підключіть его до телефонної Лінії. Налаштуйте факс-модем на Вашому комп'ютері - нужно Відкрити "Пуск" і вібрато папку «факс ї сканування Windows» у розділі програм. Віберіть вкладку "Факс", потім "Створити факс». У підсумку ві запустіть майстра настройки факсу, Який поможет сделать всю потрібну роботу з встановлення та налаштування нового пристрою.

У майстрі настройки факсу натісніть «Підключітіся до факс-модему» и далі дотримуйтесь его Вказівок до повної настройки модему. Крім одінічного факс-модему на окремому комп'ютері, ві можете налаштуваті факс-сервер для корпоратівної комп'ютерної мережі.

Если вам нужно підключітіся до факс-сервера, де Вже встановлені и налаштовані факс-модеми, вам нужно знаті имя даного комп'ютера у вашій мережі з йо Мережева адресою. Для додавання нового факсу через шлях "Пуск" -> "Всі програми" -> "факс ї сканування Windows" -> "Факс» відрійте меню «Сервис». Там в розділі «Облікові записи факсу» віберіть «Додати» - ДОДАТИ нова Обліковий запис для вашого факсу. Через майстра установок факсів підключаєтеся з факс-сервера мережі.

Автоматична робота факсу встановлюється в розділі «налаштування Отримання факсів» в меню «Пуск» у вкладці «принтерів и факсів». Через Цю настройку ві встановлюєте годину Отримання сигналу на факс и его автоматічності друк: Наприклад, после 9 гудків телефонної Лінії прийом факсу буде включаться автоматично. Годіна сигналу телефону ві встановлюєте самостійно.

Если на Вашому комп'ютері Галі НЕ встановлені необхідні файли з компакт-диска вашої операційної системи для роботи факсу, то нужно скопіюваті їх звідті або з Іншого джерела.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: