» »

Як прійматі факс з факсуДля того щоб Прийняти факс, абсолютно необов'язково самому мати факсімільній апарат. Досить підключіті до комп'ютера факс-модем и Встановити невелика програму. До того ж, такий способ прийому документів дозволяє економіті папір.

Як прійматі факс з факсу

Придбай звічайній аналоговий факс-модем, бажано зовнішній. ADSL-або 3G-модем неправильно підійде. Використовуват так Звань софт-модем Вкрай небажано: Він працює нестійкій и до того ж, сумісний НЕ з усіма ОС. Врахуй, что купити новий аналоговий модем непросто. Доведіть скористати услуг аукціонів. Обов'язково Переконайся, что апарат Повністю Справний и має функцію прийому и передачі факсів.

Підключіть модем до комп'ютера и абонентської Лінії (вбудований модем вставте в ISA-або PCI-слот матерінської плати вімкненого комп'ютера). До веншнему апарату, ЯКЩО ВІН працює від COM-, а не від USB-порту, підключіть блок живлення. Спліттер, до Якого звіклі Користувачі ADSL, что НЕ ЯКЩО нужно. Если у вас Вже є ADSL-модем або роутер, підключеній через спліттер, заліште его на місці, а аналоговий модем підключіть до виходе, призначеня для телефонних апаратів. После цього Переконайся, что робота других апаратів На лінії НЕ порушена. Если COM-порту біля комп'ютера немає, а модем розрахованій на Підключення через нього, скорістайтеся перехідніком USB-COM. Блок живлення до апарату при цьом підключаті доведе все Одне.

Встановіть на комп'ютер програму для обміну факсімільнімі повідомленнями, Наприклад, для DOS - Ecofax, для Linux - fax (командно-рядкова утіліта), для windows - Fax and Scan. У налаштування програми віберіть тієї COM-або USB-порт, до Якого підключеній модем (робиться це по-різному, залежних від програми).

Если программа зберігає результати прийому не в загальнопрійнятому, а в Спеціальному форматі, встановіть програму для перегляду файлів у цьом форматі (в Linux - Kfax, QFaxReader).

Здійснівші ВСІ необхідні Підключення та налаштування, запустіть програму, включивши в неї режим прийому и попросіть кого-небудь, у кого є факсімільній апарат або факс-модем, Відправити вам зображення. Переконайся в тому, что воно успішно Прийнято.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: