» »

Як перевіріті фарби в прінтеріПри ЩОДЕННИЙ вікорістанні струменевим принтера, чорнило в картриджі поступово підходять до кінця. Буває прикро, коли смород закінчуються на останніх сторінках вашої курсової чи диплома. Як правило, зазвічай так и відбувається. Если ві Самі НЕ заправляєте картриджі, то заправка нового картриджа або заправка старого картриджа відніме і Годіна, і гроші. Щоб у Майбутнього больше не потрапляті в таке незручно стійбіще, візьміть за правило періодічно перевіряті кількість чорнила в картриджі. А як це сделать, читайте далі.

Як перевіріті фарби в прінтері
Вам Знадоби
  • Перевірка чорнила помощью програмного забезпечення.

Если ві думаєте, что слід розбіраті картридж и Дивитись, Скільки ж залиша чорнила, ві Глибока поміляєтеся. Відомі випадка, коли Користувачі персональних комп'ютерів брали порожній картридж и свой, а потім зважувалі на медичних Вагах. Всі ЦІ спосіб не могут відобразіті реальну картину стану чорнила в картриджі, бо розібравші картридж, ві его зламаєте, а зважування на Вагах буде не точною з багатьох причин.

Щоб знаті точно, Скільки залішається чорнила, и на якові Кількість сторінок ще можна розраховуватися, звітність, скористати Програмні засоби перевіркамі ціх величин. Найперш Ознакою того, что чорнило скоро закінчаться - це нечітка друк всієї сторінки або ее окрем частин. Лист может містіті Світлі смуги, Які вказують на проблеми при друку.

Другою Ознакою Закінчення чорнила у Вашому картриджі буде періодічне блімання кнопки «включення харчування» або «Стан принтера». Цею випадок Вже критичний, Який означає, что чорнила, як таких, практично НЕ залиша. У цьом випадка, можна розраховуватися позбав на кілька сторінок друку.

Щоб НЕ візначаті кількість чорнила за Вищевказаними ознакой, звітність, скористати Програмне забезпечення, Яке Було ВСТАНОВЛЕНО при підключенні принтера. Як правило, в драйвер принтера Вже вшита програма, яка відстежує кількість чорнила. При запуску друку, з'являється вікно «Стан друку». Це вікно містіть інформацію про друкується, и про стан чорнила.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: