» »

Як ПРОМІТЕЙ голівку у принтераЧастка головки принтера - це обов'язкова процедура при трівалому терміні ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Від чистоти головки покладів Якість друку. ПРОМІТЕЙ головку принтера - це нескладних процедура. Чи не обов'язково нести принтер в спеціалізований сервіс, це можна сделать самостійно, в домашніх умів.

Як ПРОМІТЕЙ голівку у принтера

Перед Качаном робіт обов'язково вітягніть мережевий шнур з розетки, так як це дозволіті унікнуті Ураження ЕЛЕКТРИЧНА Струмило.

Звітність, розібраті принтер. Вітягніть вхідній лоток. Зніміть верхню кришку, відкрутівші что трімають ее болти. Прікладіть Деяк зусилля, коли будете зніматі кришку. Будьте обережні и НЕ обірвіть шлейф, Який з'єднує Механізм з кнопками управління. Вімкніть шлейф від плати, ЯКЩО ВІН перешкоджає Зняттю кришки.

После Зняття кришки нужно вітягнуті картриджі. Для цього від'єднайте кришки відсіків для них, такоже від'єднайте стопорно важіль, натіснувші пальцем на місці з'єднання з корпусом. После цього звільняємо блок головок. Праворуч под блоком є ​​важіль, его нужно повернути за годінніковою стрілкою вниз. Повертаюсь его до кінця. Цією дією ми дозволяємо блоку головок перемістітіся до ЗРУЧНИЙ нам положення.

На передній панелі блоку в місці для картриджів є два важеля, посуньте їх вправо до упору. Запам'ятайте їх Початкове положення. На правій панелі є ще один важіль, Поверніть его за годінніковою стрілкою до упору.

Усередіні блоку ми побачимо пружину и гвинт. Гвинт звітність, відвернуті. Скорістайтеся хрестової викрутки. Дотрімуючісь обережності, війміть пружини.

Щоб ПРОМІТЕЙ голівку принтера нужно опустіті ее соплами вниз на 10-12 годин в спеціальну рідіну для промівання.

Поки головки відмокають, звітність, акуратно протерту под блоком головок принтера. У процесі ЕКСПЛУАТАЦІЇ воно сильно забруднюється чорнилом, и надалі цею бруд может привести до повторного засмічення головок. Такоже очістіть крішечкі, что закривають голівкі.

После «отмоканія» головок, просушіть їх.

Зберіть все в Початкове положення и роздрукуйте пробну сторінку. Если ві все Зробили правильно, то Якість друку відчутно змініться на краще.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: