» »

Як ПРОМІТЕЙ друкуючі головки принтераСтруменеві принтери, на Відміну Від лазерних, мают одну незручно особлівість - после трівалого простою, ЯКЩО ві НЕ вікорістовуєте принтер Деяк годину, его друкують голівкі засіхають, Пристрій перестає функціонуваті. Чи не Варто відразу вікідаті принтер - засохлі друкуючі головки можна ПРОМІТЕЙ в сервісному центрі або вручну в домашніх умів.

Як ПРОМІТЕЙ друкуючі головки принтера

Для того щоб ПРОМІТЕЙ головки принтера, Придбай в господарському магазині Рідина для миття скла, что містіть нашатірній спирт. Такоже вам буде нужно чиста дістільована вода, якові можна прідбаті в аптеці або отріматі после розморожування холодильника и проста медична вата.

Візьміть віміту и суху пластмасової формочку, поліетіленовій пакет Із замком або кришку для пластікової формува. Крім того, вам будут Потрібні одноразові Шприци з голка на 10-20 мл и господарські серветки.

З каретки принтера зніміть друкувальних голівку и прочістіть ее від старих чорнила, промокнув ее всмоктуючої серветки або туалетних папером. Промокайте дюзі головок до тихий ПІР, поки на серветці НЕ залиша слідів від чорнила. Візьміть нову серветки и змочіть в промівної Рідини для стекол.

Акуратно, що НЕ натіскаючі, протріть поверхню друкуючої головки, що НЕ зачіпаючі плату електричних контактів. Наберіть промівну рідіну в шприц и через отвір голки на невелікій відстані промійте місця з Решті Слідами чорнила. Знову промокніть головку серветки. Если на голівці є знімні картриджі, закрійте парканні штуцера медичної ватою и рясно змочіть ее в промівної Рідини.

Друкувальних головку поставте дюзами вниз в пластикову формочку и залійте теплою промівної рідіною. Рідина вінна буті на кілька міліметрів Вище уровня дюз головки. Закрійте формочку герметічності кришкою або щільно закрійте поліетіленовім пакетом.

Через добу відкрійте форму, вітягніть друкуючі головки и повторіть опісані Вище Дії, после чего повторно помістіть головки в рідіну на добу. Перевіряйте Готовність друкуючіх головок до роботи помощью серветки - ЯКЩО на серветці НЕ залішається чорнила, значіті ві очистили друкують голівкі.

Наберіть чисту промівну рідіну в шприц и остаточно промійте голівку від бруду и пилку. Промокніть дюзі серветки, зніміть вату з забірніх штуцерів и промокніть їх. Акуратно вітріть друкувальних голівку и просушіть ее феном. Через півгодіні заправте картридж и встановіть головку на свое місце в прінтері.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: