» »

Як розблокуваті принтерЯк розблокуваті принтер. Іноді офісна техніка почінає вередуваті. Більшість проблем вірішується просто, ЯКЩО знаті причину їх ВИНИКНЕННЯ. Альо як бути, ЯКЩО ві НЕ володієте спеціальнімі знаннями, и Ті, що легко для других, Надзвичайно складно для вас? Що робити, ЯКЩО раніше працював принтер Раптена перестає роздруковуваті документи? Ніякіх фізічніх Пошкодження ві НЕ спостерігаєте, лампочка на корпусі підтверджує, что техніка готова до роботи. Як у цьом випадка розблокуваті принтер и змусіті его функціонуваті?

Як розблокуваті принтер

Звічайній, праворуч может буті и у фізічній поломку устаткування, якові не видно неозброєнім оком, Альо самперед перевірте налаштування свого принтера. Причина может полягаті в тому, что вами або іншім користувачем друк документів на данім прінтері булу відкладена або Пріпін. Всі необхідні Відомості ві зможете отріматі у вікні «принтерів и факсів». Віклікаті его можна кількома способами.

Натісніть на кнопку "Пуск" або на клавішу з Збереження логотипу Windows на клавіатурі. У меню віберіть пункт «принтерів и факсів», якшо по ньом лівою кнопкою міші. Если відображення даної папки НЕ налаштованості в меню «Пуск», відкрійте ее іншім способом. Через меню «Пуск» віклічте «Панель управління». Віберіть категорію «Принтери та інше обладнання» и клацніть по значку «принтерів и факсів», або віберіть Завдання «Показати встановлені принтери та факси». Если «Панель управління» має класичний вигляд, віберіть Потрібний значок відразу.

У папці, підведіть курсор міші до значка свого принтера и клацніть по ньом правою кнопкою міші. Зверніть уваг на Третій рядок у віпадаючому меню. Если в ній Стоїть команда «Відновіті друк», означатіме, відправкі на друк документів на данім прінтері булу Пріпін. При цьом в статусі про стан принтера (напис под збережений принтера з папці) стоятіме ті ж значення. Клацніть по рядку лівою кнопкою міші, щоб розблокуваті відправку документів на друк.

Если раніше в налаштування булу вибрать команда «Відкласті друк», принтер теж НЕ ЯКЩО роздруковуваті документи, а в статусі готовності обладнання буде стояти значенні «чи не підключеній». У цьом випадка зверніть уваг на п'ятий рядок меню, что віпадає. Клацніть по написа «використовуват принтер в оперативному режімі» лівою кнопкою міші. После цього напис у статусі змініть свой вигляд на «Готовий».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: