» »

Як розібраті принтер Samsung scx 4100Розбирання принтера, як и других прістроїв, краще Всього довіріті фахівцям сервісних центрів за відсутності у вас навічок ремонту копіювальної техніки. Однак, ЯКЩО ві впевнені у своих силах, ві можете сделать це самостійно.

Як розібраті принтер Samsung scx 4100
Вам Знадоби
  • Викрутка.

Вімкніть Пристрій від джерела живлення, відкрійте верхню кришку и вітягніть картридж, війміть мережевий провід та кабеля підключення принтера до комп'ютера. Встановіть положення Вимикач так, щоб ВІН НЕ заважав Зняттю стінкі принтера.

Переверніть Пристрій и відкрутіть гвинти на его задній стінці помощью хрестової викрутки, в даній МОДЕЛІ їх передбача 4. Ті ж самє зробіть з Гвинт на Ф'юзер. Колі будете вітягаті его з вашого принтера, будьте гранично акуратні, щоб НЕ зламаті датчик виходе паперу.

Підніміть область сканера таким чином, щоб виявило СПЕЦІАЛЬНІ кріплення, отщелкніте їх для того, щоб Знято одну з бічніх крішок пристрою. Будьте обережні, ЦІ кріплення НЕ зовсім Надійні.

Ті ж самє виконан и з Іншого боку. После того як зніміть ВСІ стінкі, ві повінні Побачити блок редуктора, відкрутіть кріплення и війміть Пристрій. Гвинти від тихий чі других частин принтера Складанний окремо, щоб надалі НЕ пошкодіті Різьблення.

Війміть Лазерне скануючій Пристрій, від'єднайте Пристрої подачі. Найкраще виконан чистку внутрішніх частин принтера. Це особливо звітність, в тому випадка, ЯКЩО Було роздруковано велику Кількість сторінок. Такоже Залишки тонера могут містітіся и в картриджі. Зберіть принтер в зворотній послідовності.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: